Ana Sayfa Haberler Kılıçdaroğlu’ndan CHP’li belediye başkanlarına uyarı: Telefonlarınız dinleniyor

Kılıçdaroğlu’ndan CHP’li belediye başkanlarına uyarı: Telefonlarınız dinleniyor

61
0

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun partisinin belediye başkanlarını, “Telefonlarınız dinleniyor. Gizli kapaklı bir işimiz olmadığı için bu konuda da endişeleneceğimiz bir şey yok.” diyerek uyardığı öğrenildi.

CHP’li belediye başkanları Sivas’ta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılımıyla çalıştay düzenledi. Başkanların ortak projeleri, kış dönemini ve yaklaşan seçimleri ele aldığı çalıştayda belediye bütçelerinin yönetiminden iletişim stratejilerine kadar pek çok alanda da sunum yapıldı. Çalıştay, CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun başkanlarla basına kapalı olarak gerçekleştirdiği toplantıyla sonlandı.

Cumhuriyet gazetesinden Sarp Sağkal’ın haberine göre Kılıçdaroğlu, toplantıda başkanlara sosyal yardımlarla ilgili önerilerde bulundu. “Yoksullara pozitif ayrımcılık yapın. Emeklilere, yoksullara, engellilere büyük özen gösterin. Hiçbirinin aç kalmasına izin vermeyin.” talimatını verdi.

Başkanları telefonlarının dinlendiğine yönelik uyardığı da belirtilen Kılıçdaroğlu’nun “Telefonlarınız dinleniyor. Ancak gizli kapaklı bir işimiz olmadığı için bu konuda da endişeleneceğimiz bir şey yok.” ifadelerini kullandığı aktarıldı.

Altılı masa çalışmalarıyla ilgili de konuştuğu belirtilen Kılıçdaroğlu’nun, “İki farklı komisyon kurduk. Birisi hükümet programı gibi bir program hazırlayacak. Diğeri de yol haritasını çalışacak.” dediği öğrenildi.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.