Ana Sayfa Haberler Hakan Şükür’den Ümit Özat’a: İstersen davet et yayında konuşalım. Çok seyredilir, kumar...

Hakan Şükür’den Ümit Özat’a: İstersen davet et yayında konuşalım. Çok seyredilir, kumar borcuna katkım olur, Ne dersin?”

337
0

Eski milli futbolcu Hakan Şükür, kendisine ‘Bank Asya’ya para yatırması için telkinde bulunduğunu ileri süren Ümit Özat’a sosyal medya hesabından cevap verdi. Ümit Özat’la bu konuyla ilgili hiç bir diyaloğu olmadığını söyleyen Hakan Şükür, “Değerli Ümit Özat, neden dönemin ruhuna uygun olarak yalana başvuruyorsun? Seninle daha önce anlattığın ve bu söylediğin konuda bir diyaloğumuz olmadı. Olmama sebebi ise bahsettiğin dönemde Bank Asya ile hiç çalışmadım. Çalışmadığım bir bankayı neden önereyim?” ifadelerini kullandı.

Hakan Şükür’ün konuyla ilgili sıralı paylaşımları şöyle devam etti:

Emre konusu ve diğerleri İle ilgili bi ‘suçlular’ iddiaam yok. İstersen dosyayı araştır ve ifadesinde onun adını söyleyenler ile kendisinin nasıl takipsizlik veya yatarı olmayan cezalar İle aldığını, aynı gibi dosyalarda ise Zafer Biryol ve başkalarının hapse girdiğini görürsün.

Ait olduğun zümrenin geçmişte yaşadığı zulüm ve haksızlıkları bildiğini düşünerek ve kamplarda gayet iyi ve ve saygıda kusurun olmadığını söylerek diyeyim. Bu süreçteki tavrını anlayamadım. Haksız şeyleri yaşayan sporcu arkadaşlarını düşün biraz. Yazık değil mi?

KUMAR BORCUNA DA KATKIM OLUR

Hayatımda çok kullanılmış olabilirim ama sen sporcusun, kullanma ve doğruları konuş. Hakkımda videolar çekiyor ve doğru olmayan şeyler söylüyorsun. İstersen davet et yayında çok şey sor ve konuşalım. Hem çok seyredilir , kumar borcuna katkım olur. Ne dersin?😉

Türk futbol tarihindeki yerimi anlatma konusundaki fikirlerine teşekkür ederim ama istatistikler ile sabit olan bi konuyu anlatırken söylediklerin doğru değil. Yazık, ailen var ve tarihte benzerini yaşayan atalarını düşünerek cadı avına ortak olma.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.