Ana Sayfa Haberler Kılıçdaroğlu: ‘KHK zulmünü bedeli ne olursa olsun evrensel hukuk çerçevesinde çözeceğim’

Kılıçdaroğlu: ‘KHK zulmünü bedeli ne olursa olsun evrensel hukuk çerçevesinde çözeceğim’

58
0

TBMM’de KHK Platformu temsilcilerini kabul eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “KHK zulmünü bedeli ne olursa olsun evrensel hukuk çerçevesinde çözeceğim” dedi.

Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısının ardından KHK’lılar Platformu Sözcüsü Münir Korkmaz ve Ege İlleri Platform sözcülerini kabul etti.

KHK Platformu temsilcileriyle bir süre görüşen Kılıçdaroğlu, KHK zulmünü bedeli ne olursa olsun evrensel hukuk çerçevesinde çözeceğini söyledi.

CHP İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, ‘‘KHK’lılar Platformu Sözcüsü Münir Korkmaz ve @Turkiye_KHK Ege illeri Platform temsilcilerinin katıldığı Grup Toplantımızın ardından Genel Başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret ettik. Yaşanan ihlallerin önlenmesi için hak hukuk adalet demeye devam edeceğiz.’’ ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu’nun KHK Platformu temsilcilerini kabul etmesiyle ilgili Twitter hesabından paylaşımda bulunan KHK TV, Kılıçdaroğlu’nun “KHK zulmünü bedeli ne olursa olsun evrensel hukuk çerçevesinde çözeceğim.” ifadesine yer verdi.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.