Ana Sayfa Haberler AKP’li başkan, AKP’li belediyeye ateş püskürdü

AKP’li başkan, AKP’li belediyeye ateş püskürdü

55
0

Şanlıufa’da, AKP Akçakale İlçe Başkan Yardımcısı Selahattin Yılmaz, AKP’li belediyelerde yolsuzluk ve adam kayırmanın artmasına tepki gösterdi.

AKP Akçakale İlçe Başkan Yardımcısı Selahattin Yılmaz, sosyal medya hesabından dikkat çekici bir paylaşımda bulundu.

Yılmaz, yaptığı paylaşımda, AKP’li belediyelerin haklarında yolsuzluk ve adam kayırma gibi hukuksuzluk iddialarına dikkat çekerek bunun kabul edilemez bir durum olduğunu vurguladı.

Dünyadaki küresel sermayenin ve siyasetin her geçen yara aldığı bir dönemde, bunun ülkemizin ekonomik ve siyasi sürecini de etkilediğine vurgu yaparken, şu ifadeleri kullandı:

*AK Parti hükümeti tek başına dünyadaki ekonomik ve siyasi sorunlarla boğuşurken, AK Parti’yi temsil edenlerin kendi yandaş ve yakınlarını gözeterek siyaset yapanlarını da yakından görüyoruz.

*Özellikle yerel belediyelerin beceriksizliği AK Parti hükümetine fatura edilirken bu insanların bu kadar sorumsuz ve rahat bir şekilde belediyeyi yönetmesini bir pervasızlık örneği olarak görüyorum.

ÇADIKLARI, ÇIRPTIKLARI HERŞEYİ SANKİ BAŞKALARI YAPIYOR

AKP Akçakale İlçe Başkan Yardımcısı Selahattin Yılmaz, paylaşımında şunları dile getirdi:

*Oysa belediyeler mensup oldukları partinin yerel temsilcileridir. Fakat ne hikmetse bu insanlar kendi çıkarları ve menfaatleri dışında bir hizmet alanı olarak görmüyorlar.

*Çaldıkları çırptıkları her şeyi sanki başkaları yapıyormuş gibi anlatıyorlar. Bulundukları siyasi yapının aksine hareket ederek, kamuoyunu yanlış yönlendiriyorlar.

*Bizler de AK partililer olarak bu insanlara yeri ve zamanı geldiği zaman gerekli müdahaleyi yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

*Bu zor süreçte sorumluluğun altına ellerini koymayan bütün siyasetçilere, elbette bir gün hesap sorulacak elbet onların yaptıkları. Bu sorumsuzluğun bedeli ödetilecektir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.