Ana Sayfa Haberler Oyuncu Hülya Gülşen beyin kanaması geçirdi!

Oyuncu Hülya Gülşen beyin kanaması geçirdi!

40
0

Dijital platform Exxen’de yayınlanan İlginç Bazı Olaylar dizisinde rol alan oyunu Hülya Gülşen, geçtiğimiz ay beyin kanaması geçirdiğini açıkladı. Gülşen, “Hayat bana ikinci bir şans verdi” diye konuştu.

Kırgın Çiçekler, 7 Yüz, Yüksek Sosyete, Asla Vazgeçmem, Çalışkuşu, Bizim Evin Halleri ve Ferhunde Hanımlar gibi dizilerde oynayan oyuncu Hülya Gülşen, sosyal medya hesabından geçtiğimiz ay beyin kanaması geçirdiğini açıkladı. Gülşen, paylaşımında “16 Ağustos 2022 de benim başıma gelmez diyeceğim bir olay yaşadım ve beyin kanaması geçirdim. Hayat bana ikinci bir şans verdi.” ifadelerini kullandı.

Gülşen’in paylaşımının devamı şu şekilde:

Şimdi bir görevim var, bu şansı en güzel şekilde değerlendirmek. Bu yaşadığım süreçte o kadar çok teşekkür etmek istediğim kişi var ki. Öncelikle tüm sağlık çalışanları ve doktorlar, beni hızlıca hastaneye yetiştiren imaj çalışanları ve canımdan çok sevdiğim kızım.

Beni en başından beri hiç yalnız bırakmayan dostlarım. Haberi alır almaz uçarak gelen ablam, annem, eniştem, yeğenim, Derin ve Ruba. Her gün sağlığımı takip eden iş arkadaşlarım ve dostlarım. İnsan, bu hayat koşturmacasında ne kadar zengin olduğunu anlamıyor, bugün çok iyi biliyorum ki ben tam bir sevgi zenginiyim. İyi ki varsınız canım ailem, canım dostlarım. En büyük ricam sağlık çalışanlarının el üstünde tutulması, onlar gecelerini gündüzlerine katan beyaz melekler. Hayat çok güzel, bunu arada hatırlayalım olur mu?”

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.