Ana Sayfa Gündem Sedat Peker’in ifşa ettiği AKP’li Zehra Taşkesenlioğlu “aile mahremiyeti” ile kendini savundu!

Sedat Peker’in ifşa ettiği AKP’li Zehra Taşkesenlioğlu “aile mahremiyeti” ile kendini savundu!

68
0

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamaların ardından AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu’ndan da bir açıklama geldi. Taşkesenlioğlu, “Bu görüntüler toplum nezdinde beni küçük düşürüp, itibarımı lekelemeyi hedef almıştır” dedi.

Sedat Peker, AKP’li Zehra Taşkesenlioğlu ile boşanma aşamasında olan Prof. Dr. Ünsal Ban’a ait olan bir videoyu yayınlamış, Peker’in “Hayatını kurtarmak için yapıyorum” diye yayınladığı video sosyal medyada gündem olmuştu.

Zehra Taşesenlioğlu’nun sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Sosyal medyada şahsımı hedef alan mahrem görüntülerle ilgili şu açıklamayı yapmak zaruri olmuştur. Kendi mahrem evimde, başım açık şekilde Ünsal Ban tarafından gizli çekilen görüntülerim kişisel ve aile mahremiyetim hiçe sayılarak milyonlara servis edilmiştir.

Son derece çirkin ve gayriahlaki şekilde yayınlanan söz konusu görüntülerle kadına karşı şiddetin en ağır şekline maruz bırakılmış bulunmaktayım.

Sözkonusu şahsiyetin boşanma sürecinde kendini haklı konuma getirebilmek için olmadık yollara başvurduğu görülürken, tartışmanın öncesi ve sebebinin ne olduğu bilinmeden bir kurgu üzerinden servis edilen bu görüntüler toplum nezdinde beni küçük düşürüp, itibarımı lekelemeyi hedef almıştır.

Görüntülerde tartışma sırasında Ünsal Ban’ın ailesinin ve çevresinin uzun dönemdir benim ve ailemin adını kullanarak yaptığı usulsüzlüklere gösterdiğim ve artık son noktaya gelen tepkim yaşadığım bu zorlu süreci gözler önüne sermektedir.

Farklı bir boyuta çekilen bu görüntüler boşanma sürecinde zor günler yaşayan bir kadının linç edilmesi ve itibarsızlaştırma çalışmasından başka bir amaca hizmet etmemektedir.

Diğer taraftan aile mahremiyetini, toplumun en temel değerlerini bile hiçe sayan kınanması gereken bu rezillik maalesef siyasi bir lince dönüştürülmüştür.

Günlerdir, ailemle birlikte sistematik olarak iftira kampanyası ile karşı karşıya kaldığımı ve bu iftiraları atan ya da taraf olan herkesle yargı önünde hesaplaşacağımı belirtmek isterim.

Şahsıma yönelik bu yargısız infazın son bulacağına ve son derece ahlaksızca oynanan bu kumpasın yargı önünde bir an önce gün yüzüne çıkacağına inancım tamdır. Bu konu ile ilgili adli ve hukuki süreç başlatılmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Zehra Taşkesenlioğlu
AK Parti Erzurum Milletvekili”

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.