Ana Sayfa Gündem Bursa’da akılalmaz olay! Kız çocuklarını kaçırıp iki gün esir tuttular

Bursa’da akılalmaz olay! Kız çocuklarını kaçırıp iki gün esir tuttular

75
0

Bursa’nın Mudanya ilçesinde akılalmaz bir olay yaşandı. 3 kişi 17 ve 14 yaşlarında iki kız çocuğunu kaçırıp üzerindeki kıymetli eşyalarını çaldılar. Daha sonra şüphelilerin çocukları evlerinde 2 gün boyunca esir tutarak darp ettikleri ortaya çıktı.

Bursa’da 3 kişi, 17 ve 14 yaşındaki iki kız çocuğunu kaçırıp eşyalarını çaldıktan sonra evlerine götürdü. Evde 2 gün boyunca tutulan çocukları darp ettiler. İhbar üzerine harekete geçen ekipler, 3 şüpheliyi yakalayarak gözaltına aldı.

Mudanya ilçesinde edinilen bilgiye göre polis ekiplerine müracaat eden 17 yaşındaki B.Ç. ve 14 yaşındaki Y.A.K. isimli kız çocuğu, Arif ve Atakan D. kardeşlerin evinde zorla alıkonulduğunu söyleyerek şikayette bulundu.

Bunun üzerine harekete geçen ekipleri şüphelileri takibe aldı. Şüpheliler, Y.A.K ‘nın cep telefonunu gasp ettikleri, B.Ç’nin ise ellerini ve kollarını bağlayarak 2 gün boyunca evde tutukları ve bıçakla tehdit ettiklerini iddiasıyla gözaltına alındı. Şüpheliler sorgularında suçlamaları kabul ederken uyuşturucu kullanmaktan da işlem yapıldı.

Şüpheliler çıkarıldıkları mahkemece yağmalama, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma ve uyuşturucu madde kullanmaktan suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildiler.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.