Ana Sayfa Ekonomi AKP üyesi yaşlı vatandaş isyan etti: Türkiye yanıyor, böyle bir zam görülmedi!

AKP üyesi yaşlı vatandaş isyan etti: Türkiye yanıyor, böyle bir zam görülmedi!

75
0

Sokak röportajında hayat pahalılığı ve yüksek enflasyona isyan eden AKP üyesi bir vatandaşın söyledikleri gündem oldu. “Yanıyor Türkiye. Böyle bir şey görülmedi. Hayat felç oldu” diyen yaşlı vatandaş artık AKP’ye oy vermeyeceğini söyledi.

AKP iktidarının yanlış ekonomi politikaları vatandaşı isyan ettirdi. Kozmo TV isimli YouTube kanalının İstanbul Küçükçekmece Sefaköy’de yaptığı sokak röportajında AKP’li bir vatandaşın ifadeleri dikkat çekti.

“Bu pazar seçim olsa hangi partiye oy vereceksiniz” sorusuna cevap veren yaşlı vatandaş, “Allah yalanı sevmez, ben önümüzdeki seçimlerde oy kullanmayacağım. Sebebi belli görüyorsunuz, yanıyor Türkiye. Daha bu seneye kadar felaketle karşılaşmadı Türkiye. Ben AKP üyesiyim ama bundan sonra değilim. Böyle bir şey görülmedi. Böyle bir zam görülmedi. Hayat felç oldu. 2 kuruş memura, işçiye, emekliye zam veriyorlar, sonra da onu kepçeyle geri alıyorlar. Ondan sonra millet perişan oluyor.

BU ÜLKENİN GARİBİ PAZARLARDAN ÇÜRÜK DOMATES TOPLUYOR

Erdoğan Irak, Suriye, Somali, Afrika ülkelerine kadar yardım ulaştırıyor. Buranın garibi ise sosyal yardımlaşmadan 3 ayda bir 200 lira para alıyor. Hak mı bu? Garibanlar bitik, yani haritadan silindi. Pazaryerlerine akşamları gidin bir bakın, çürümüş domatesleri şunları bunları topluyorlar garibanlar. Bu topladıklarını evine götürüp yiyor içiyor.’’ ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.