Ana Sayfa Dünya Jennifer Lopez ve Ben Affleck, düğünde misafirlerine sürpriz hediyeler verdi

Jennifer Lopez ve Ben Affleck, düğünde misafirlerine sürpriz hediyeler verdi

77
0

20 yılın ardından yeniden bir araya gelerek bu yıla damga vuran Jennifer Lopez ve Ben Affleck, geçtiğimiz haftalarda aile arasında sade bir törenle dünyaevine girmişlerdi. İkili geçtiğimiz günlerde evliliklerini görkemli bir düğünle kutlarken, konuklarına da hediyeler vererek sürpriz yaptılar.

Gösteri dünyasının en çok beklenen düğünlerinden biri geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşti. Jennifer Lopez ve Ben Affleck gösterişli bir düğünle evliliklerini kutlarken birbirinden ünlü ismi ağırladılar.

Çift, düğünlerine gelen konuklarına teşekkür etmeyi de ihmal etmeyerek özel hediyeler hazırladılar.

Ünlü tırnak sanatçısı Tom Bachik’in eşi Liz Bachik bir Instagram hikayesinde hediye çantaları paylaştı. Açık kahverengi çantaların üzerinde yeni evlilerin baş harflerinin iç içe geçtiği bir monogram bulunuyor.

Şık tasarım, çiftin uçakla gelen misafirlerine verdiği kişiselleştirilmiş çikolatalarla da uyumlu. Hatta bu hediye çikolatayı tesadüfen alan bir turist, sosyal medyada çikolataları paylaşarak “Bu hafta sonu Savannah’da bir otelde kalıyorum ve Ben ve Jen choccy aldık” dedi.

Ahududu ebegümeci, Tahiti vanilyası ve Vietnam kahvesi gibi tatlarla gelen lüks çikolatalarda “JB” baş harfleri yer aldı.

Çiftin düğününe hâlâ arkadaş olarak ilişkilerine devam etseler de eski eşleri ve Ben Affleck’in erkek kardeşi Casey Affleck katılmazken; Matt Damon ve Jimmy Kimmel gibi ünlü isimler katılım gösterdi.

JLo, yaklaşık altı metre uzunluğunda bir duvak ile tasarlanmış, sırtı dekolteli özel bir Ralph Lauren gelinlik giydi.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.