Ana Sayfa Gündem İstikamet Erdoğan’ın mitingi marş marş! “Hem zorunlu hem de yoklama alınacak…”

İstikamet Erdoğan’ın mitingi marş marş! “Hem zorunlu hem de yoklama alınacak…”

65
0

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumartesi günü yapacağı Kayseri mitingi öncesi Kayseri Şeker Fabrikası işçilerine ‘katılım zorunludur’ mesajı atıldığı ortaya çıktı. İddiaya göre fabrikada yoklama da alınacak. Katılmayanların durumunun ne olacağı açıklanmadı!

İYİ Parti Milletvekili Durmuş Yılmaz’ın twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “CB’nın Kayseri ziyaretine katılım zorunluymuş ve yoklama alınacakmış!” ifadelerini kullandı. Yılmaz’ın paylaştığı görüntüde işçilere ‘çok çok önemli mazereti olanlar dışında’ mitinge katılımın zorunlu olduğu belirtiliyor.

Mesajda, “Arkadaşlar Cumhurbaşkanı cumartesi günü Kayseri’ye geliyor. Kayseri Şeker olarak devletin yanında olduğumuzu göstermek için cumartesi günü saat 15.30’da fabrikada olunması gerekmektedir. Servisler normal güzergahlardan 14.30’da çıkıp fabrikaya gelecek, burada yoklama alınacak, sonra meydana geçilecektir. İzinde olup şehir dışında olanlar ve çok çok önemli mazereti olanlar dışında katılım zorunludur. Önemli mazereti olanlar özelden bana bildirsin” ifadeleri yer aldı.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.