Ana Sayfa Gündem Buket Aydın videosu dolaşıma sokuldu!

Buket Aydın videosu dolaşıma sokuldu!

166
0

Suç örgütü lideri Sedat Peker’in Yıldırım Demirören’in sevgilisi olduğunu iddia ettiği Buket Aydın sosyal medyada TT oldu. Demirören’in kendisini Mustafa Sarıgül’ün oğlu Emir Sarıgül ile aldattığı için işten kovduğu Buket Aydın’ın Kılıçdaroğlu ile dalga geçtiği videosu da dolaşıma sokuldu.

Suç örgütü lideri Sedat Peker’in Yıldırım Demirören’in sevgilisi olduğunu iddia ettiği Buket Aydın sosyal medyada TT oldu.

Demirören’in kendisini Mustafa Sarıgül’ün oğlu Emir Sarıgül ile aldattığı için işten kovduğu Buket Aydın’ın Kılıçdaroğlu ile dalga geçtiği videosu da dolaşıma sokuldu.

Peker Deli Çavuş hesabından, Yıldırım Demirören evli olmasına rağmen eşini eski Kanal D ana haber spikeri Buket Aydın ile aldattığını yazdı. Buket Aydın’ın da Demirören’i Sarıgül’ün oğlu Emin Sarıgül ile aldattığını iddia eden Peker, Demirören kızının düğününe Buket Aydın’ı da getirdiğini kaydetti. Emir Sarıgül ile ilişkisini fark edince de Buket Aydın’ı kanaldan kovduğunu öne sürdü.

“KILIÇDAROĞLU BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ DEYİNCE GÜLMÜŞTÜ”

İddialar sonrası Buket Aydın ile ilgili paylaşımlar hızla arttı. Ayşe Aydoğdu isimli bir vatandaş ise “Sedat Peker’in Demirören’in sevgilisi olduğunu iddia ettiği ve kendisini Mustafa Sarıgül’ün oglu Emir Sarıgül ile aldattığı için işten kovduğu Buket Aydın’ı hatırlayalım!” şeklinde paylaşım yaptı. Paylaşımda Aydın’ın, Kılıçdaroğlu ile dalga geçmeye çalıştığı video yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.