Ana Sayfa Gündem Yangın bölgesine gitmişti: Süleyman Soylu bu kez Gökbakar’ı hedef aldı

Yangın bölgesine gitmişti: Süleyman Soylu bu kez Gökbakar’ı hedef aldı

331
0

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Marmaris yangını ile ilgili açıklamalarda bulunurken isim vermeden Şahan Gökbakar’a yüklendi.

Muğla’nın Marmaris ilçesinde süren yangın 2’nci gününe girdi. Bölgede bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yürütülen çalışmalarla ilgili basın mensuplarına konuştu. Bakan Soylu, isim vermeden sosyal medyadan yangınla ilgili paylaşımlarıyla gündem olan Şahan Gökbakar’a da yüklendi.

“NE YAPMAK İSTEDİKLERİNİ BİLMİYORUM”

Süleyman Soylu yaptığı açıklamada “Sele gideriz yanlış bilgilerle vatandaşımızı yanıltmaya, meseleye yardımcı olmaktan ziyade bu meseleden nasıl bir karmaşıklık ve kaos oluşturabilirim düşüncesinde anlayışla karşı karşıyayız. Helikopter uçarken helikopterin altında ‘burada helikopter yok, hava aracı yok’ diye beyanlarda bulunanların ne yapmak istediklerini, vazifelerinin ve görevlerinin ne olduğunu bilmiyorum” ifadelerine yer verdi.

ŞAHAN GÖKBAKAR NE DEMİŞTİ?

Marmaris’te çıkan orman yangını sonrası sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Gökbakar, şu satırlara yer vermişti: “Bakın henüz hava aydınlık iken bu halde yanan bir yangın… Havadan uçakla müdahale edilir mi? Edilir! Nerede bu uçaklar? Uçaklar nerede? Bu yangın yine o adar büyük bir alanı yok edecek ki! Yazık! Kış boyu bu anı söyledim. Nerede bu uçaklar?”

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.