Ana Sayfa Gündem Cem Küçük’ten zamanlaması manidar yazı!

Cem Küçük’ten zamanlaması manidar yazı!

166
0

Eski Ergenekon sanıklarının da bulunduğu bir çok isme Hablemitoğlu suikastı üzerinden operasyon yapılırken AKP’ye yakın Cem Küçük ilginç bir yazı kaleme aldı. Küçük, tepkilere rağmen silah kaçakçısı, Hablemitoğlu cinayeti sanığı ve şantajcı Sauna Çetesi hükümlüsü Nuri Gökhan Bozkır’a savunma sanayiye çalışan şirketinde üst düzey görev veren Serdar Özyut’un korunmasını istedi.

Sauna Çetesi davasından hükümlü Nuri Gökhan Bozkır, geçtiğimiz aylarda MİT tarafından Ukrayna’dan Türkiye’ye getirildi.
Hakkındaki suçlamalar ve yargı kararları sonrası TSK’dan ihraç edilen Bozkır, Ukrayna’ya gitmeden önce Türkiye’de savunma sanayiye ait şirketlerde görev yaptı.

Bu süre zarfında Bozkır’ın Suriye’deki selefi örgütlere alenen yasadışı silah satışı yaptığı da ortaya çıktı.

Hablemitoğlu suikastının şüphelilerinden olan Bozkır’ın Türkiye’de verdiği ifadenin ardından, kamuoyunun yakından tanıdığı bazı isimlere operasyon düzenlendi.

Eski Ergenekon davası sanıklarından Levent Göktaş ve Fikret Emek hakkında gözaltı ve tutuklama kararları çıktı.

BAYRAM DEĞİL SEYRAN DEĞİL

AKP’ye yakın gazetecilerden Cem Küçük, bugün savunma sanayiye çalışan DNS Deffence şirketinin kurucusu Serdar Özyurt hakkında ilginç bir yazı kaleme aldı.

Özyurt, tepkilere rağmen Bozkır’ı DNS Deffence şirketinde Hablemitoğlu cinayeti şüphelisi ve Sauna Çetesi hükümlüsü Nuri Gökhan Bozkır’a iş veren isim.

Türkiye gazetesindeki köşesinde Özyurt’a övgüler düzen Cem Küçük, Özyurt’un saldırı altında olduğunu ve korunması gerektiğini yazdı.

Ergenekon davalarında avukatlık yapan Vural Ergül, Küçük’ün yazısını manidar buldu.

Ergül paylaşımında, “Bayram değil, seyran değil… Cem Küçük şimdi niye mi Serdar Özyurt için yazı yazdı? Bekleyin gelişmeleri” ifadelerini kullandı.

ERDOĞAN ÖVGÜSÜ

Geçtiğimiz günlerde Sözcü yazarı Soner Yalçın’da Erdoğan’a övgüler düzen bir yazı kaleme aldı. Erdoğan’ın iktidarı kaybetmesini devletin yıkılmasına denk gören Yalçın, takipçilerini de şaşırttı.

PERİNÇEK’İN GENÇLERİ BİLAL ERDOĞAN’I ZİYARET ETTİ

Bir diğer ilginç gelişme ise Vatan Partili gençlerden oluşan Türkiye Gençlik Birliği (TGB), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu ve İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Bilal Erdoğan’a ziyarette bulundu.

TGB’nin ziyaret öncesinden Bilal Erdoğan hakkında yapılan paylaşımları sildiği ortaya çıktı. Geçmişte AKP karşıtı eylemleriyle bilinen TGB’liler Bilal Erdoğan için “Hırsız” pankartı bile açmıştı.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.