Ana Sayfa Gündem Sedat Peker kabusu oldu! Erdoğan’ın danışmanı lüks araç paylaşımını apar topar sildi…

Sedat Peker kabusu oldu! Erdoğan’ın danışmanı lüks araç paylaşımını apar topar sildi…

85
0

Suç örgütü lideri Sedat Peker’in kirli ilişkilerini ifşaa ettiği Cumhurbaşkanlığı danışmanı Korkmaz Karaca yeniden gündeme geldi. Lüks bir araçta fotoğraf çektiren Karaca, gelen tepkiler üzerine fotoğrafı sildi. Karaca’nın kendisiyle dalga geçtiğini belirten Sedat Peker ise, “Seçim öncesi size cehennemi yaşatacağım” mesajı paylaştı. Vatandaş ucuz ekmek kuyruklarında sıra beklerken, 5 yerden maaş alan AKP’lilerin şımarıklığının sonu gelmiyor.

LÜKS ARAÇ İÇİNDEN POZ VERDİ

Twitter’daki paylaşımına cuma gününü kutlayarak başlayan AKP MKYK Üyesi Korkmaz Karaca, AKP’nin Kızılcahamam’da Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında 3 gün boyunca yapılacağı 30. İstişare toplantısı hakkında duyuru yaptı.

Sedat Peker’in videolarında da adı geçen Korkmaz Karaca, sosyal medya platformu Twitter hesabından, “İstikamet Kızılcahamam. AKP Genel Merkez 30. İstişare Kampı. 3 gün boyunca, Cumhurbaşkanımız, Bakanlarımız ve parti yönetimimiz ile bir arada olacağız. Allah hayırlı kararlar almayı nasip etsin.” paylaşımında bulundu.

AKP’LİLERDEN KORKMAZ KARACA’YA TEPKİ

Korkmaz Karaca’nın bu paylaşımı ekonomik krizle boğuşan vatandaşın tepkisinden korkan AKP’liler tarafından da eleştirildi. Bazı AKP seçmenin Korkmaz Karaca’ya yönelik tepkilerinin bazıları şöyle oldu: “Bunlar partiye kar değil zarar. Böyle oturan biri ne bileyim ya, neyin istişaresini yapar. Yazık reisin emeğine yazık.”

“Ne diyeceksiniz istişare kurulunda halkın durumu çok iyi bindiğimiz arabalarda belli mi diyeceksiniz? Bu bitirdi, bitirecek AKP’yi. Halktan kopuk halkın durumunu bilmeyen veya bilipte sallamayanlar yüzünden 2023 çok zor.”

“Yaymış bacaklarını metro magandası gibi lüks arabasıyla hava atıyor sonradan görme dangalak. Harbi resimdeki kadar dangalak mısın yoksa etki tepkiyle milleti reise düşman ettirmeye çalışan kripto musun…”

KARACA TEPKİLER SONRASI PAYLAŞIMINI SİLDİ

Korkmaz Karaca gelen tepkileri daha fazla dayanamayıp söz konusu lüks araç içinde yaptığı paylaşımı sildi.

SEDAT PEKER: BENİMLE DALGA GEÇMİŞ

Peker’in hastaneye kaldırılma haberini eşi Özge Peker sosyal medya hesabından paylaştığı video ile duyurdu. Videonun yayılmasının ardından Sedat Peker, Twitter’da kullandığı ‘deliçavuş’ hesabından açıklamalarda bulundu. Peker, paylaşımlarında, “Korkmaz Karaca hasta olduğumu duyunca benimle ilgili dalga geçmiş” diyerek, Karaca hakkında yeni iddialarda bulundu.

“SEÇİM ÖNCESİ SİZE CEHENNEMİ YAŞATACAĞIM”

Peker, Karaca’nın ‘Şu an bilinmese de geçmişin saygın isimlerinden biri olan abi diye hitap ettiği yaşlı bir insanın genç karısıyla ilişki yaşamakta’ olduğunu iddia etti. Peker paylaşımlarını, ”Yüce Allah’a yemin olsun seçim öncesinde size cehennemi bu dünyada yaşatacam. Hastaneye gittim diye benle dalga geçtiniz, hastayım diye tweet atan Yılmaz Özdil abiye bile kötü laf söylediniz. Ulan sizi deli edecem ama bu sefer tedavi etmeyecem” diyerek sonlandırdı.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.