Ana Sayfa Gündem SADAT Başkanı Melih Tanrıverdi ile Sedat Peker birbirine girdi! Peker bombayı patlattı…

SADAT Başkanı Melih Tanrıverdi ile Sedat Peker birbirine girdi! Peker bombayı patlattı…

77
0

SADAT Başkanı Melih Tanrıverdi’nin kendisi ile ilgili iddialarına Sedat Peker, kontrolündeki Deli Çavuş hesabı üzerinden Tanrıverdi’ye tepki gösterdi. Hesaptan yapılan paylaşımda SADAT’ın kurslarında boğma eğitimi de verildiği öne sürüldü

Kemal Kılıçadorğlu’nun ziyaretinin ardından gündeme taşınan SADAT’ın Yönetim Kurulu Başkanı Melih Tanrıverdi, Halk TV yayınında sorulara cevap verdi.

Tanrıverdi, bazı kişilerin SADAT adına Peker ile görüşerek ‘keklediklerini’, Peker’in SADAT’tan bir kaç defa randevu talep ettiğini, telefonla da görüşmediklerini açıklamasının ardından Sedat Peker’in duyurduğu, “Deli Çavuş” isimli sosyal medya hesabından peş peşe paylaşımlar geldi. Deli Çavuş hesabından, “SADAT başkanı Adnan Tanrıverdi ile telefonla görüşmüş müyüm, görüşmemiş miyim? Telefon HTS kayıtlarını çıkartın” paylaşımı yapıldı. Peker’e yakın olduğu belirtilen hesaptan, SADAT kurslarında birçok şeyin yanında boğma eğitimi de verildiği iddia edildi.

“GÖRÜŞMEDİK” İDDİASINA TEPKİ GÖSTERDİ

Tanrıverdi, katıldığı televizyon programından Sedat Peker’in randevu taleplerini kabul etmediklerini ve telefonla görüşmediklerini ifade etti. Sedat Peker cephesinden ise, Deli Çavuş isimli hesap üzerinden yanıt geldi. Peker’e ait olduğu belirtilen hesaptan Tanrıverdi’nin bu sözlerine “Sadat’ın sivil ayağını temsil eden Sabri Balaban’ın yanıma kaç kere geldiğinin HTS kayıtlarını çıkartın, kaç kere telefonla görüştüğümüzün HTS kayıtlarını çıkartın, Sadat Başkanı Adnan Tanrıverdi ile telefonla görüşmüş müyüm, görüşmemiş miyim? Telefon HTS kayıtlarını çıkartın” denildi

“SİZİN GÜCÜNÜZ ANNELERE VE ÇOCUKLARA YETER”

Deli Çavuş isimli hesap üzerinden yapılan paylaşımlar şöyle:

Biraz evvel sosyal medya üzerinde gördüğüm, sadatçı olduğunu söyleyen bir tip benimle ilgili bir şeyler söylemiş. Öncelikle şunu bilmen lazım! Sedat PEKER’i kimse kekleyemez! Her zaman söyledim, siz kahpesiniz sizin namusunuz yok, siz köpeksiniz. Hem de kemiklik köpeksiniz!

Sizin gücünüz annelere ve çocuklara yeter. Devletin parasını çalmak için bıraktığınız sakallar giydiğiniz şalvarlar sizi benim elimden kurtaramayacak. Ben sizin ruhunuzu biliyorum. Sizin namusunuz yok, sizin gücünüz silahsız garibanlara yeter!

“TANRIVERDİ İLE TELEFON GÖRÜŞMESİ KAYITLARINI ÇIKARTIN”

Video çekmemi engellediniz, tweet atmamı engellediniz, rt yapmamı bile engellemek için uğraşıyorsunuz. Delikanlılıkta böyle birşey olur mu(?) Televizyonlara çıkıp özgürce konuşacaksınız, ama rt bile yapmama engel olmak için tüm gücünüzle uğraşacaksınız siz kahpesiniz ulan!

Sadat’ın sivil ayağını temsil eden Sabri Balaban’ın yanıma kaç kere geldiğinin HTS kayıtlarını çıkartı, kaç kere telefonla görüştüğümüzün HTS kayıtlarını çıkartın, Sadat başkanı Adnan Tanrıverdi ile telefonla görüşmüş müyüm, görüşmemiş miyim? Telefon HTS kayıtlarını çıkartın.

“KURSLARINIZDA BOĞMA EĞİTİMİ VERİYORSUNUZ”

Kurslarınızda birçok şeyin yanında boğma eğitimi de veriyormuşsunuz. Namusunuz yok! Lan siz köpeksiniz elbet bir gün paylaşım yapmaya başlayacağım. Sizi itin gö…. sokup çıkaracağım. Siz köpeksiniz, siz kahpesiniz!

Devlet’in gücünü kullanıp ağzımı, elimi ve dilimi bağlayacaksınız televizyonlara çıkıp kabadayılık yapacaksınız elbet şartlar değişir. Sizi köçekler gibi oynatacağım, boynunuza tasma takıp sizi it gibi gezdireceğim. Sülü gibi size de işemek yasak!!”

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.