Ana Sayfa Gündem İmamoğlu görevden almıştı: Murat Ongun’dan Twitter hamlesi

İmamoğlu görevden almıştı: Murat Ongun’dan Twitter hamlesi

99
0

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB Sözcüsü Murat Ongun’un yürüttüğü İBB Sözcülüğü biriminin kaldırdığını açıklaması üzerine Murat Ongun, Twitter profilini yeniledi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, dün çıkan iddialar sonrası bugün yaptığı açıklamada İBB Sözcülüğü birimini kaldırdığını, “Konuştuğumuz konuların arasında çok küçük bir konu. Murat Ongun benim çok değerli bir yol arkadaşımdır. Başka görevleri vardır. Daha önce benim kararımla sözcülük makamı kurmayı uygun görmüştüm. Şu anda gördüğüm ortamda sözcülük makamının bir takım sonuçlarından dolayı, toplumun da buna gösterdiği refleksten, ne yazık ki siyasi rakiplerimizin de bu alanda dezenformasyon oluşturma çabasından dolayı ben sözcülük makamını kaldırdım, şu anda böyle bir makam yok. Murat Bey de diğer işlerine bakıyor” ifadeleri ile açıkladı.

ONGUN’DAN TWİTTER HAMLESİ

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun bu açıklamasından sonra ise Murat Ongun, Twitter profilini yeniledi. Murat Ongun’nun ‘İBB Sözcüsü’ unvanını kaldırdığı görüldü.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.