Ana Sayfa Gündem Erdoğan, başdanışmanı Adnan Tanrıverdi’yi ve SADAT’ı da sattı: Tanımıyorum…

Erdoğan, başdanışmanı Adnan Tanrıverdi’yi ve SADAT’ı da sattı: Tanımıyorum…

160
0

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında konuştu. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef alan Erdoğan, “CHP’nin başındaki zat SADAT’ın önüne baskın yapar gidip benzer zırvaları sıralamıştır. Bu çıkışın suflesinin nereden geldiğini, neyi amaçladığını, niçin şimdi yapıldığını da çok iyi biliyoruz. Başaramayacaksınız” dedi.

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM’de AKP’nin grup toplantısında konuştu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sürpriz bir şekilde İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan Uluslararası Savunma Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin (SADAT) önüne gitmişti. Kılıçdaroğlu’na çok sayıda CHP’li vekil de eşlik etmişti.

Burada bir açıklama yapan CHP lideri, “Önünde bulunduğumuz SADAT paramiliter bir kuruluştur… Burası terörist yetiştiren bir kurumdur” diye konuşmuştu. Grup toplantısında konuya ilişkin konuşan Erdoğan, Kılıçdaroğlu’nu hedef alıp “CHP’nin başındaki zat SADAT’ın önüne baskın yapar gidip benzer zırvaları sıralamıştır. Bu çıkışın suflesinin nereden geldiğini, neyi amaçladığını, niçin şimdi yapıldığını da çok iyi biliyoruz. Başaramayacaksınız” dedi.

Öte yandan Erdoğan, “SADAT’ın yöneticileriyle, kendileriyle yakından uzaktan hiçbir alakam olmadığı halde bunu adeta bizim şu anda kullandığımız darbeci bir oluşum olduğunu söyleyecek kadar bu başkan terbiyesizleşiyor.” dedi.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.