Ana Sayfa Haberler Tepki çeken sözlerini böyle savundu: Her zamanki halim

Tepki çeken sözlerini böyle savundu: Her zamanki halim

54
0

Bir ödül töreninde sunucu Melike Öcalan’a söylediği sözler sebebiyle tepki çeken Mehmet Ali Erbil “Benim her zamanki halim. Espri amaçlı yapılan bir şeydi, yanlış anlaşıldı” diyerek kendini savundu.

Mehmet Ali Erbil, bir ödül töreninde sunucu Melike Öcalan’a “Güzelleşmişsin kız. Elimi değdirdiklerim meşhur oluyor ama sana değdiremedim” sözleriyle tepki çekti.

Hürriyet’ten Deniz Boy’un haberine göre; Erbil, tepkilerin ardından yaptığı açıklamada, “Benim her zamanki halim, espri amaçlı yapılan bir şeydi. Yanlış anlaşıldı” diyerek kendisini savundu.

Erbil, “Melike Hanım’la olaydan sonra konuştunuz mu” sorusuna da “Nasıl görüşeyim telefon numarası bile yok” diye yanıt verdi.

NE OLMUŞTU?

Kariyer hayatında sık sık tepki çeken davranışlar sergileyen Mehmet Ali Erbil, bir ödül töreninde sahnedeyken sunucu Melike Öcalan’a yönelik “Güzelleşmişsin kız. Elimi değdirdiklerim meşhur oluyor ama sana değdiremedim elimi” demişti.

Öcalan ise “Çok sevdiğimiz, değerli bir abimizin ödül gecesinde böyle bir şeyin konuşuluyor olması can sıkıcı. Küçük yaşlardan beri sektördeyim ve içinde yer almak istemediğim bir durumun içinde kaldım. Üzücü bir şey. Konu farklı yerlere gidecek diye sakin kalmaya çalıştım” şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.