Ana Sayfa Ekonomi Bakan Nebati de Tarkan gibi ‘geççek’ dedi!

Bakan Nebati de Tarkan gibi ‘geççek’ dedi!

102
0

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, ‘geççek’ diyen Tarkan’a uydu. Enflasyonla mücadeleyi iyi bildiklerini söyleyen Bakan Nebati, “Bu günler geçecek.” dedi.

Ünlü şarkıcı Tarkan’ın yeni yayımladığı ‘geççek’ adlı klip gündeme bomba gibi düşmüştü. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati de Tarkan gibi ‘geççek’ dedi.

Şanlıurfa Viranşehir’de vatandaşlara seslenen Bakan Nebati, yüzde 54,4’lük enflasyonu görmezden gelerek, “Enflasyonla nasıl mücadele edileceğini en iyi bilenlerdeniz. Bu günler geçecek. Bugün karamsarlık yayanlar, insanların moralini bozmaya çalışanlar, Türkiye’yi şikayet edenlere sesleniyorum; Bu ülke hiç kimseye eyvallah etmez” ifadesini kullandı.

Şu anda enflasyonun baskısı altındayız. Çözeceğiz. 20 yılda hangi problemi çözmedik? Daha devasa problemlerin üstesinden geldik. Allah’ın izni, sizlerin dualarıyla bunların üstesinden geleceğiz. Çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz ve enflasyonla nasıl mücadele edileceğiniz en iyi bilenlerdeniz, bu günler geçecek. Unutmayın her zorluktan sonra bir kolaylık vardır.

2 yıl önce salgın başladığında ‘bu ülke öldü, bitti’ diyenler, 2 yıl içindeki büyümeyi gelişmeyi görenler kafalarını duvarlara vurdular. ”

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.