Ana Sayfa Haberler Ali Babacan’dan 6’lı zirve öncesi sürpriz hamle

Ali Babacan’dan 6’lı zirve öncesi sürpriz hamle

91
0

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, 27 Mart’ta ev sahipliğini yapacağı altılı zirve öncesinde bu hafta içerisinde 5 genel başkan ile birebir ziyaret ederek görüşecek.

Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem önerilerini açıklayan altı siyasi partinin genel başkanı, 27 Mart Pazar akşamı DEVA Genel Başkanı Ali Babacan’ın ev sahipliğinde Ankara’da bir araya gelecek. Babacan, altılı toplantının gündemi konusunda görüş alışverişinde bulunmak üzere, önümüzdeki hafta içinde siyasi partileri ziyaret ederek genel başkanlarla birebir görüşecek.

Babacan’ın ilk durağı Pazartesi saat 18.30’da İYİ Parti Genel Merkezi olacak. Babacan, Genel Başkan Meral Akşener’le görüştükten sonra 22 Mart Salı günü saat 17.00’da Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’yla bir araya gelecek.

Babacan 23 Mart Çarşamba günü saat 12:00’de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu, saat 15.30’da Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’ı, saat 17.30’da ise Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nu ziyaret ederek görüşme trafiğini tamamlayacak.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.