Ana Sayfa Gündem Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinin perde arkası: Anlaşmaya varan iki gruptan biri vazgeçince öldürüldü!

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinin perde arkası: Anlaşmaya varan iki gruptan biri vazgeçince öldürüldü!

110
0

Beşiktaş’ın eski yöneticisi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’na yönelik silahlı saldırının ayrıntıları netleşmeye başladı.

Mahmutyazıcıoğlu’nun, anlaşmazlık halindeki iki grubu anlaştırdığı ancak sonrasında taraflardan birisinin anlaşmayı bozmasıyla başlayan süreçte kasığına isabet eden bir kurşunun aort damarını parçalaması sebebiyle kan kaybından yaşamını yitirdiği öğrenildi.

T24’ün emniyet yetkililerinden aldığı bilgiye göre, Mahmutyazıcıoğlu, iki grup arasındaki anlaşmazlığı çözmek amacıyla sık sık gittiği Yeşilköy’deki balık lokantasında buluşma ayarladı.

Avukat Mahmutyazıcıoğlu’nun arabuluculuğunda bir araya gelen iki taraf arasında bir dosya üzerindeki anlaşmazlık önce çözüme kavuşturuldu. Olayın yaşandığı saatlerde yemeğin bitimine doğru taraflardan birisi anlaşmayı bozduğunu belirten sert üsluplu çıkış yapınca masada tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine, masada silahlar konuşmaya başladı. Bu arada Mahmutyazıcıoğlu’nun şoförünün yeğeni de taraflardan birisinin kullandığı silahla bacağında yaralanınca Mahmutyazıcıoğlu bir kez daha devreye girdi.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.