Ana Sayfa Haberler Vedat Milor’dan Leman Sam’a: Eğer engelimi kaldırmazsa…

Vedat Milor’dan Leman Sam’a: Eğer engelimi kaldırmazsa…

42
0

Vedat Milor, ırkçı paylaşımlarıyla gündem olan Leman Sam’ın kendisini engellemesini tiye aldı. Milor, “Eğer yarın 18:00’a kadar engelimi kaldırmazsa, Beyrut tavsiyelerimi de ekleteceğim” dedi.

Leman Sam, Twitter’dan yaptığı ırkçı paylaşımlarıyla eleştiri oklarının hedefi oldu. Sam’ın ötekileştirici ifadelerle yazdığı ‘Soysuz Araplar’ tweeti, Twitter tarafından uygunsuz bulunarak kaldırıldı. Vedat Milor’ün paylaşımıyla gündeme gelen şarkıcı, bir kez sosyal medyanın gündemine oturdu.

Geçtiğimiz günlerde Leman Sam, Araplar için, “Yıllar önce bu soysuz araplara tepkili olduğum içi uzun süreli lince maruz kalmıştım, şimdi herkes ne mal olduklarını anladı. Daha bunlar iyi günler, ekmeğe ortak yakında toprağa da ortak olacaklar. Bıçaklamalar, tecavüzler,sonu yağmadır bunun. Hiç şikayet etmeyin, göz göre göre geldi” diyerek tepki toplamıştı.

‘TANIMLAMASI ZOR ANTİPATİK BİRİ’

Vedat Milor, Sam’ın yıllar önce kendisi hakkında yaptığı “Birisi için doğrudan fikir beyan etme huyum yoktur ancak şu Vedat Milor’u çok gereksiz biri olarak görüyorum, ağzını şapırdatarak bedava yemek yiyerek para kazanıp, kendi kadar boş fikirlerini yayan, faydasız, tanımlanması zor, antipatik biri” sözlerini alıntılayarak cevap verdi.

“Pandemi hepimizi değiştirdi; bambaşka insanlara dönüştürdü. Leman Sam’ı ise daha çok. Birileri hakkında doğrudan fikir beyan etmeyen biri iken farklı ırklar hakkında doğrudan fikir beyan etmeye giden 3 sene…” diyen Milor, paylaşımına devam etti.

Leman Sam’ın kendisini engellediğini açıklayan Milor, “Eğer yarın 18:00’a kadar engelimi kaldırmazsa, Beyrut tavsiyelerimi de ekleteceğim.” diyerek Sam’ı ti’ye aldı.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.