Ana Sayfa Haberler Kılıçdaroğlu: Bu gözü dönmüş bir delilik, herkes nerede durduğunu söylemeli

Kılıçdaroğlu: Bu gözü dönmüş bir delilik, herkes nerede durduğunu söylemeli

69
0

CHP lideri Kılıçdaroğlu, hükümetin ekonomi politikalarına ilişkin “Ekonomik model falan yok. Bu bir organize kötülük, gözü dönmüş bir deliliktir! Herkes nerede durduğunu söylemeli” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ekonomideki krize ve hükümetin krizi derinleştiren politikalarına ilişkin, “Bu bir organize kötülük, gözü dönmüş bir deliliktir! Kimse sessiz kalmamalı, herkes nerede durduğunu söylemeli. Çünkü tarih, bu gafleti destekleyenleri de yazacak!” ifadelerini kullandı.

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun paylaşımları şöyle:

“Nas ve dinî gereklilik söylemleri Erdoğan’ın gerçek sebeplerini yansıtmıyor. Bunu hepimiz biliyoruz. Yoksa buyursun tüm faizleri sıfırlasın. Acı olan şu; tüm bu kötülüğün, bile isteye yapıldığını hepimiz biliyoruz. Ekonomik model filan da yok.

Geriye tek bir ihtimal kalıyor. Erdoğan kaybettiğini biliyor ve çatışma yaratma peşinde, insanları provoke etme peşinde… Bunun sonu, rafların boşalması, insanların açlıkla sınanmasıdır.

Tekrar ediyorum: Bu bir organize kötülük, gözü dönmüş bir deliliktir! Kimse sessiz kalmamalı, herkes nerede durduğunu söylemeli. Çünkü tarih, bu gafleti destekleyenleri de yazacak!”

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.