Ana Sayfa Haberler Haluk Levent: Kısa çöp uzun çöpten hakkını alır elbette!

Haluk Levent: Kısa çöp uzun çöpten hakkını alır elbette!

60
0

Haluk Levent, rekor kıran konserini hatırlatarak Saros Körfezi’ne destek verdi. Levent, “Yasayı kanunu taktıkları yok” dedi.

Saros Körfezi’nde inşaatına devam edilen FSRU Doğalgaz Limanı ve Kara Boru Hattı’na karşı yapılan eylemlere Haluk Levent de destek veriyordu. Levent, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden 2004 yılında projenin iptali için 12 saat 5 dakikalık dünya rekoru kıran konserinin fotoğrafını paylaşıp Soros’u hatırlattı, ”Mahkeme kararlarına rağmen şirketler Ali kıran Baş kesen. Yasayı kanunu taktıkları yok” dedi.

‘VE BUGÜN SAROS…’

Edirne’nin Saros Körfezi’nde BOTAŞ tarafından aksi yöndeki raporlara rağmen devam eden FSRU Doğalgaz Limanı ve Kara Boru Hattı inşaatına eylemlerle tepki gösterilmişti.

Üç ayrı bilirkişi heyetinin bilime ve mevzuata aykırı bulduğu ÇED olumlu kararına rağmen devam eden inşaata karşı mücadeleye destek için sanatçılar ve siyasilar çağrı yapmıştı. Haluk Levent bugün tekrar o projenin iptali için 12 saat 5 dakikalık dünya rekoru kıran konserinin fotoğrafını paylaşıp Soros’u hatırlattı.

Levent, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda ”Ve bugün Saros. Gittikçe yağmalanıyor. Mahkeme kararlarına rağmen şirketler Ali kıran baş kesen. Yasayı kanunu taktıkları yok. Ne demişler! Kısa çöp uzun çöpten hakkını alır elbette!” dedi.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.