Ana Sayfa Gündem Kadir İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili yeni haber

Kadir İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili yeni haber

43
0

Yılların emektar oyuncu Kadir İnanır hastanede tedavi altında… Sevenleri tarafından sağlık durumu nasıl diye merak edilen Kadir İnanır için yattığı hastaneden yeni açıklama geldi…

Geçtiğimiz hafta cumartesi günü rahatsızlanarak sağlık ekipleri tarafından Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan 72 yaşındaki sinema sanatçı Kadir İnanır’ın tedavisi hastanesinde sürüyor… 20 Kasım’da Denizli’de birden rahatsızlanan Kadir İnanır, apar topar Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Kadir İnanır’ın sağlık durumu nasıl oldu diye merak ediliyordu. Emektar oyuncu İnanır’ın sağlık durumu hakkında sevindiren haber geldi. Beyin damarına pıhtı attığı tespit edilen İnanır, bir süre yoğun bakımda kaldıktan sonra nöroloji servisinde özel bir odaya alındı.

KADİR İNANIR’IN DURUMU NASIL OLDU?

Kadir İnanır, daha sonra doktorlar tarafından acil ameliyata alındı. Başarılı geçen bir operasyonun ardından yeniden yoğun bakımda gözetim altına alınan Kadir İnanır’ın bir süredir yoğun bakımda tedavisine devam ediliyordu. Usta oyuncu kadir İnanır, dün öğleden sonra değerlerinin normale dönmesiyle birlikte servise çıkarıldı.

Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğü, sosyal medya platformu Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Üniversite Hastanemizde tedavi altında olan değerli sanatçımız Kadir İnanır, sağlık durumunun düzelmeye başlaması ile birlikte bugün yoğun bakımdan çıkarılıp normal servise alınmıştır. Genel sağlık durumu iyi olup, uygulanmakta olan tedavisine servisteki odasında devam edilmektedir.” ifadelerine yer verdi.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.