Ana Sayfa Haberler AKP’li Etyemez uçtu! “Türkiye’de yokluk değil bolluk var, doların yükselmesinden şikayet etmek...

AKP’li Etyemez uçtu! “Türkiye’de yokluk değil bolluk var, doların yükselmesinden şikayet etmek millet düşmanlığı…”

71
0

Ekonomik krizle mücadele etmeye çalışana vatandaşlar AKP’li vekillerin alay konusu olamya devam ediyor. Kimisi 500 gram et 2 domates alın diyor, birisi çıkıyor “on bin liralık gözlük 5 bin liralık atkıyla” market fiyatlarını dış güçlere bağlıyor son olarak AKP Konya milletvekili Halil Etyemez, “Türkiye’de kriz pahalılık yok bolluk var” dedi. Etyemez’in sözleri sosyal medya başta olmak üzere büyük tepkiye sebep oldu.

Halil Etyemez, Konya’nın yerel televizyonu KonTV’de “Ankara Konuşuyor” programının canlı yayın konuğu oldu. Etyemez, Türk Lirası’nın değer kaybı ve sürekli zamlanan gıda fiyatlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Ekonomideki kötü gidişatı dış güçlere bağlayan Etyemez, “Çok net söylüyoruz. Ülkede yokluk denen bir şey yok. Her şeyde bolluk ortada.” dedi.

Ülkede yokluk denen bir şey yok. Her şey de bolluk ortada. Ama birileri para kazanacak diye olayı manipüle ederek buradan bir kargaşa çıkartmanın hesabını yapıyorlar. Buradan bir sonuç alıp Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti düşmanlığı millet düşmanlığı yapıyorlar. Siyasi rant elde edeceksin diye bu ülkenin kaybetmesini istemek doğru değil.”

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.