Ana Sayfa Haberler Bomba iddia! Takım elbisenin faturasını Reza Zarrab ödemiş

Bomba iddia! Takım elbisenin faturasını Reza Zarrab ödemiş

59
0

Türkiye tarihinin en büyük yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun yapıldığı 17-25 Aralık’ın bir numaralı sanığı olan ve daha sonra ABD’ye kaçarak itirafçı olan Reza Zarrab gündemden düşeceğe benzemiyor. Kısa zaman önce gazeteci Adem Yavuz Arslan tarafından ABD’de yeni işi ve kimliği ile görüntülenen Reza Zarrab bu kez de aşk ifşasıyla gündeme geldi. Şarkıcı Hadise hakkında bomba Reza Zarrab iddiası ortaya atıldı. Hadise’nin yıllar önce “Amerika’dan aldım” dediği takım elbisenin faturasının Reza Zarrab adına kesildiği öne sürülürken konuyu O Ses Türkiye jürisinden bir ismin de bildiği konuşuluyor.

FATURA REZA ZARRAB ADINA MI?

İddiaya göre; Hadise’nin üzerindeki marka takımın beğenilmesi üzerine “Amerika’dan aldım” diyen Hadise’nin alışveriş faturasına ulaşan muhabirler, kesilen faturanın Reza Zarrab’a ait olduğu bilgisine ulaştı.

JÜRİ ÜYESİ DE BİLİYOR

Muhabirler bu bilgiyi, O Ses Türkiye’nin jürilerinden birine açıklıyor. Hadise’nin jüri arkadaşı, bilgiyi bildiği halde onunla çalışmaya devam ediyor. Reza Zarrab, Hadise olayı bu takım elbiseyle patlıyor. Hadise’nin bu iddiaya ne yanıt vereceği ise merak konusu oldu.

EBRU GÜNDEŞ’LE BOŞANMIŞTI

Hadise’yle O Ses Türkiye programında jürilik yapan Ebru Gündeş ile Reza Zarrab, 22 Nisan 2021’de boşanmıştı.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.