Ana Sayfa Gündem Dolar rekor üstüne rekor kırarken A Haber vatandaşın yüreğine su serpti(!) Tepkiler...

Dolar rekor üstüne rekor kırarken A Haber vatandaşın yüreğine su serpti(!) Tepkiler çığ gibi büyüdü….

60
0

Vatandaş hayat pahalılığı ve yükselen dolar kurundan dolayı nefes alamaz durumdayken A Haber ‘milletin yüreğine su serpen’ bir haber yayınladı.

Dolar 10.44 TL gördüğü bir günde, A Haber milletle resmen dalga geçer gibi bir haber yaptı. Söz konusu habere A Haber’in takipçillerinden onlarca tepki dolu mesaj yağdı.

Dolar kuru artık takip edilemez bir noktaya gelmişken, hükümet yüksek enflasyon ve faize bir türlü çare bulamazken, anket şirketlerine göre AK Parti’nin sonunu kötü giden ekonominin getireceği belirtilirken A Haber resmen milletle dalga geçen bir haber yayınladı.

AK Parti hükümetine yakınlığıyla bilinen ve havuz medyasının başını çeken A Haber, bugün Ticaret Bakanı Mehmet Muş’un TBMM Plan ve Komisyonu’nda bakanlığının 2022 bütçesi üzerine yaptığı konuşmayı okuyucularına “Türkiye ekonomisi güven tazeledi: Rekor büyüme” şeklinde verdi.

” DOLAR 15 TL OLDUĞUNDA DA YÜREĞİMİZE BÖYE SU SERPERSİNİZ”

A Haber’in dolar kuru 10. 50 TL’ye merdiven dayanışken “Türkiye ekonomisi güven tazeledi” şeklindeki başlığına sitem dolu mesajlar yağdı. Gelen yorumlar arasında “Haberciliğinizi tebrik ederim, inşallah dolar 15 TL olduğunda da buna benzer haberler yapıp yüreğimize su serpersiniz…” dikkat çekti.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.