Ana Sayfa Haberler Çifte acı! Bebeğinin ardından öğretmen anne de koronavirüs kurbanı oldu

Çifte acı! Bebeğinin ardından öğretmen anne de koronavirüs kurbanı oldu

45
0

Trabzon Ali Soylu Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde görev yapan bir çocuk annesi İngilizce öğretmeni Neslihan Mermertaş Karaağaç (35), 20 gündür tedavi gördüğü hastanede corona virüsü nedeniyle hayatını kaybetti. Virüse yakalandığı zaman 6 aylık hamile olan Karaağaç’ın, sezaryenle alınan bebeği de hayata tutunamadı.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi’nde yoğun bakım ünitesinde yaklaşık 20 gündür tedavi gören İngilizce öğretmeni 1 erkek çocuk annesi Neslihan Mermertaş Karaağaç, yakalandığı corona virüs nedeniyle hayatını kaybetti. Trabzon Ali Soylu Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde görev yapan genç öğretmenin ölüm haberi ailesi, sevenleri ve öğrencilerini yasa boğdu.

BEBEĞİ DE HAYATA TUTUNAMADI

Corona virüse yakalandığı zaman 6 aylık hamile olan Öğretmen Karaağaç’ın bebeği tedavi gördüğü hastanede bir süre önce sezaryen ile alındığı ve bebeğin hayata tutunamayarak öldüğü açıklandı.

Neslihan Mermertaş Karaağaç, Akçaabat ilçesi Adacık mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verileceği belirtildi.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.