Ana Sayfa Dünya THY, 4 ülkeye uçuşları önce durdurdu sonra vazgeçti!

THY, 4 ülkeye uçuşları önce durdurdu sonra vazgeçti!

47
0

Türk Hava Yolları; Brezilya, Güney Afrika, Nepal ve Sri Lanka uçuşlarını bu gece saat 00:00 itibarıyla ikinci bir bildirime kadar durdurulduğunu açıkladı.

Konuya ilişkin açıklama Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün’den geldi. Üstün, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ”Kovid_19 tedbirleri kapsamında Brezilya, Güney Afrika, Nepal ve Sri Lanka uçuşlarımız 15 Kasım (bu gece) saat 00:00 itibarıyla ikinci bir bildirime kadar durdurulmuştur. Seyahat sağlığı ve güvenliği Türk Hava Yolları için en öncelikli konudur” ifadelerini kullandı.

Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün bugün Twitter’dan yaptığı paylaşımda “Covid-19 tedbirleri kapsamında Brezilya, Güney Afrika, Nepal ve Sri Lanka uçuşlarının bu geceden itibaren ikinci bir bildirime dek durdurulacağını” duyurmuştu.

Ancak Üstün daha sonra bu paylaşımını sildi, konuya dair yeni bir açıklama ise yapmadı.

Üstün’ün sildiği paylaşımında “Değerli misafirlerimiz; Kovid_19 tedbirleri kapsamında Brezilya, Güney Afrika, Nepal ve Sri Lanka uçuşlarımız 15 Kasım (bu gece) saat 00:00 itibarıyla ikinci bir bildirime kadar durdurulmuştur. Seyahat sağlığı ve güvenliği Türk Hava Yolları için en öncelikli konudur” ifadeleri yer alıyordu. Konuyu haberleştiren ajanslar da haberi geri çektiler.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.