Ana Sayfa Gündem Davutoğlu’ndan “Karaktersiz” ifşası! “2018 yılında Erdoğan…”

Davutoğlu’ndan “Karaktersiz” ifşası! “2018 yılında Erdoğan…”

37
0

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, katıldığı canlı yayında Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında olay olacak ifadeler kullandı. Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, TELE1 Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ’ın sorularını yanıtladı.

Olası bir seçim ihtimalini değerlendiren Ahmet Davutoğlu, şu açıklamalarda bulundu:

“İktidarda kalabilmek için her türlü yöntemi deneyebilirler.

Biz siyasilerin öncelikli görevi halka güven vermektir. Seçim vaktinde yapılmayacak gibi bir ihtimale biz kapı aralarsak, bu halkı da etkiler.

Bizim Gelecek Partisi’nde en çok ağırlık verdiğimiz konulardan birisi sandık konusu. Önce seçmene, sonra sandığa, sonra oya sahip çıkacağız. Sivil toplum da bunu yakından takip edecektir. Bu işin teminatı biziz. Biz adil objektif bir seçim vaat edeceğiz.

Bu iktidar gidicidir.

AKP içerisinde de hala demokrasiye inanan insanlar olduğu kanaatindeyim, iktidar kanadında da. bir gün ümidim o ki, bu demokrasiye inanan insanlar, akıl ve vicdanlarıyla bir gün seslerini yükseltirler”

“ERDOĞAN ŞEHİT BABASINA HAKARET ETMİŞTİ”

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Bingöl ziyareti sırasında İyi Partili Lütfü Türkkan’ın bir şehit yakınına kullandığı galiz sözler kullanması sonrasında dokunulmazlığının kaldırılması istemi ile ilgili konuşan Davutoğlu, “Biliyorsunuz Erdoğan, şehit yakınlarına 18 Temmuz 2018’de, açık bir şekilde bir grup şehit babasına ‘karakteriz’ dedi. Hakaret etti” dedi.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.