Ana Sayfa Haberler Perinçek’ten Erdoğan’a “10 Büyükelçi” talimatı: GERİ DÖNÜŞ YOK

Perinçek’ten Erdoğan’a “10 Büyükelçi” talimatı: GERİ DÖNÜŞ YOK

85
0

Vatan Partisi Lideri Doğu Perinçek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Talimatı verdim, ’10 Büyükelçinin bir an önce istenmeyen adam ilan edilmelerini halledeceksiniz’ dedim” açıklamasıyla ilgili paylaşım yaptı.

George Soros’ın Türkiye’deki görevlisi olarak bilinen Osman Kavala’nın serbest bırakılması için on büyükelçinin Türkiye’deki faaliyetleriyle ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tepkisini gündemine alan Perinçek, Twitter hesabından şu açıklamada bulundu:

“1. Cumhurbaşkanı’nın istenmeyen adam talimatı, yeni bir stratejik döneme girildiğini gösteriyor.

Türkiye, NATO üyesidir, ancak ABD’ye isyan aşamasına girdi, NATO ile bağlarını çözüyor. Türkiye, Asya uygarlığının öncüleri arasındaki mevzisine yerleşme kararını ilan etmiş oldu.

2. Bu yeni rota, birinci olarak Türkiye’nin bağımsızlığını ve toprak bütünlüğünü güvence altına alıyor.

İkincisi, girilen ekonomik krizde Atlantik beklentilerini havaya uçuruyor ve kaçınılmaz olarak Üretim Devriminin yolunu açıyor.

3. Üçüncüsü, ABD’nin kaos planına meydan okuma rotasıdır. Nitekim ABD güdümlü Büyükelçiliklerin küstahlığı Türkiye’nin millî kuvvetlerini sımsıkı birleştirmektedir.

4. Dördüncüsü bu Yeni Rota, Millî Kuvvetlerin Atlantikçilere karşı seçimi kazanma rotasıdır. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atlantikçilerin ABD’ye dayanarak iktidar olma planlarına öldürücü bir darbe indirmiştir.

5. Beşincisi, Üreticilerin Millî Hükümeti rotasına girilmiştir. Atlantik sistemine meydan okumanın hükümet planı nesnel olarak belirlenmiştir.

Yeni Rotadan geri dönüş yok! Çünkü Türkiye’nin güvenliği ve ekonomik çıkışı bu rotada.”

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.