Ana Sayfa Haberler Gazete Duvar’da istifa depremi! Topuz ve Çamlıbel ayrıldı

Gazete Duvar’da istifa depremi! Topuz ve Çamlıbel ayrıldı

40
0

Gazete Duvar Genel Yayın Yönetmeni Ali Duran Topuz, Gazete Duvar’dan ‘bir kişiye hakkım helal değil’ diyerek ayrıldığını duyurdu. Topuz sonrası Çamlıbel’de ben de yokum dedi.

2016 yılında yayın hayatına başlayan Gazete Duvar’ın kuruluşundan beri Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürüten Ali Duran Topuz, Gazete Duvar ile bağlarını kopardığını duyurdu.

ALİ DURAN TOPUZ, GAZETE DUVAR’DAN AYRILDI

Ali Duran Topuz, sosyal medya platformu Twitter hesabından paylaştığı ayrılık mesajında, “Hakkınızı helal edin. Bir kişiye hakkım helal değil. O kendisini gösterecek zaten.” dedi.

“BİR KİŞİYE HAKKIM HELAL DEĞİL”

Topuz’un mesajı şöyle:

“Her şeyin bir başı vardır bir de sonu. GazeteDuvar ile bir bağım kalmamıştır. Mesai arkadaşlarıma, yazarlara, okurlara binlerce teşekkürler. Eleştiren, kızan, öven herkese de şükran. Hakkınızı helal edin. Bir kişiye hakkım helal değil. O kendisini gösterecek zaten.” Topuz’un ayrılığını takipçileri ise şaşkınlıkla karşılayarak paylaşımının altına destek mesajları attı.

ÇAMLIBEL: TOPUZ OLMADIĞI TAKDİRDE BENİM DE OLMAM SÖZ KONUSU OLAMAZ

Ali Duran Topuz’un ayrılık mesajına destek veren Duvar English Genel Yayın Yönetmeni Cansu Çamlıbel de ayrılık kararı aldı.

Çamlıbel, Twiter hesabından, “Ali’nin davetiyle katıldığım GazeteDuvar ailesinde o olmadığı takdirde benim de olmam söz konusu olamaz. İyi gazeteciliğe inanan ve destek veren herkesle nasılsa yine yeniden buluşuruz. Bu kadar kıymetli bir çabaya bu şekilde veda ediyor olmak kalbimizi kırdı elbet.” ifadelerini paylaştı.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.