Ana Sayfa Haberler Sedat Peker’den yeni SADAT açıklaması: Uzmanlığı suikast olan Rus Alfa timlerinden kayıt...

Sedat Peker’den yeni SADAT açıklaması: Uzmanlığı suikast olan Rus Alfa timlerinden kayıt dışı eğitim aldılar

54
0

Sedat Peker, sosyal medya hesabından SADAT ile ilgili yeni açıklamalarda bulundu. Peker ilk olarak, ”Korku iklimi için bir SEDAT’ÇILAR bir de sadatçılar vardı. SEDAT’ÇILAR artık yok. sadatçıları da zaten tanıyoruz” demişti.

Peker, bu paylaşımdan sonra 3 yeni paylaşımda daha bulundu. Peker, şu ifadeleri kullandı:

”1-sadatın güvenlik şirketi olduğuna bizi inandırmak isteyen şeytanlar, hangi güvenlik şirketi dünyanın en özel timlerinden biri olan Rusya’nın Alfa timlerindeki kişilerle anlaşıp en yetenekli personeline kayıt dışı özel eğitim verdirttirir?

2-Alfa timlerinin uzmanlığı hem istihbarat hem de suikast neticeli operasyonlardır. Kimi kandırıyorsunuz? Unuttunuz mu, biz eski dostuz. Ancak rotayı bana ve benim söylemlerime değer verenlere çevirmenin neticesini göreceksiniz. Ordudan mecburi emekli edilen Üsküdar Üniversitesi…

3-… rektörü Nevzat Tarhan’ın uzmanlık alanı psikolojik harptir. Nevzat Tarhan’la çalışmalarınız ne üzerine? Güvenlik şirketiyiz diyorsunuz. Nevzat Tarhan’ın sizin için yaptığı psikolojik harp çalışmalarının sebebi nedir? Anlaşılan o ki sizinle işimiz uzun.”

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.