Ana Sayfa Haberler Türkiye Şokta! Twitter’ın ihbarıyla yakalanan ünlü dizi oyuncusu ve müzisyen pedofili sapık...

Türkiye Şokta! Twitter’ın ihbarıyla yakalanan ünlü dizi oyuncusu ve müzisyen pedofili sapık çıktı…

71
0

Sosyal medya platformu Twitter, bir takım hesaplardan pedofili içerikli paylaşımlar ve çocuklara yönelik istismar içerikli yazışmalar yapıldığını tespit etti. Hesapların dizi ve filmlerde oyunculuk yapan müzisyen Fatih Göksel Aydoğduoğlu’na ait olduğu ortaya çıktı

Daha öncede Beyoğlu’nda polis kontrolü sırasında sahte ‘başkomiser’ kimliğiyle yakalananan dizi ve film oyuncusu Fatih Göksel Aydoğduoğlu, çocuk istismarcısı bir sapık çıktı. Aydoğdu, Twitter tarafından yaptığı çocuk cinselliğiyle ilgili gizli yazışmaları tespit edilerek ifşa edildi. Polis, sapık oyuncuyu gözaltına aldı…

Sosyal medya platformu Twitter, bir takım hesaplardan pedofili içerikli paylaşımlar ve çocuklara yönelik istismar içerikli yazışmalar yapıldığını tespit etti. Twitter, bu durumu Bilişim Dairesi Başkanlığı’na ihbar edince söz konusu hesaplar incelemeye alındı.

Hesapların dizi ve filmlerde oyunculuk yapan müzisyen Fatih Göksel Aydoğduoğlu’na ait olduğu ortaya çıktı. Gözaltına alınan oyuncunun bilgisayarında ve telefonunda yapılan incelemelerde çocuklara ait birçok müstehcen içerik ele geçirildi.

Aydoğduoğlu’nun küçük yaştaki erkek ve kız çocuklarına cinsel içerikli mesajlar attığı da belirlendi. Videoları ABD’de telefonuna yüklediğini iddia eden oyuncu, çıkarıldığı hakimlik tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Oyuncu Aydoğduoğlu daha öncede Beyoğlu’nda polis kontrolü sırasında sahte polis kimliğiyle yakalanmış, kimliği kendisinin tasarladığını itiraf edince hakkında 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı.

PAYLAŞIMLARI EĞLENCE AMAÇLI YAPMIŞ

Emniyette ifade veren şüpheli söz konusu hesapların kendisine ait olduğunu 2014 ila 2016 yılları arasında yaptığını, paylaşımların sadece eğlence amacıyla yaptığını ileri süren Aydoğduoğlu, 18 yaşından küçüklere ilgi duymadığını yetişkin kadın ve erkeklerden hoşlandığını suç işlemediğini anlattı.

İfadesinin ardından savcılığa sevk edilen şüpheli burada verdiği ifadesinin ardından nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine sevk edildi. Fatih Göksel Aydoğduoğlu çıkarıldığı hakimlik tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olayla ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığının soruşturması devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.