Ana Sayfa Haberler AKP’li büyükelçiden Türkiye’yi rezil eden paylaşım

AKP’li büyükelçiden Türkiye’yi rezil eden paylaşım

44
0

AKP’nin yandaşlardan kurduğu bürokrasi tel tel dökülüyor. Kaymakamı öğretmen kovuyor büyükelçisi “Polat Alemdar” pozları veriyor. ‘Haddini bil!’ diyerek sınıfı önünde öğretmeni küçük düşüren kaymakamın ardından Irak Büyükelçisi Ali Rıza Güney de mafya dizisi Kurt Vadisi’nin müziğiyle makamına girdi.

BÜYÜKELÇİDEN SKANDAL PAYLAŞIM

Türkiye’nin Irak Büyükelçisi Ali Rıza Güney, sosyal medya hesabında “Temaslar sonrası ‘yuva’ya dönüş” notuyla bir video paylaştı. Videoda arka fonda ‘Kurtlar Vadisi’ dizisinin müziğinin çaldığı ve Güney’in içinde bulunduğu aracın büyükelçiliğe girdiği görüldü.

TEPKİLER ÇIĞ GİBİ

Güney’in paylaşımı sosyal medyada da yankı buldu. İlhami Işık adlı kullanıcı, Bir büyükelçi ve Kurtlar Vadisi müziği. Allah sonumuzu hayır etsin” ifadeleriyle tepkisini dile getirdi.

Liyakat vurgusu yapan Serkan Salıcı adlı kullanıcı da: “Öğretmene haddini bil deyip öğrencilerinin önünde azarlayan ve hakaret eden kaymakam, Kurtlar Vadisi operasyon müziğiyle paylaşım yapan büyükelçi, AKP’nin vasıfsız partizan kadrolarının devlette ne kadar büyük erozyon yarattığını gösteriyor” dedi.

KAYMAKAM ÖĞRENCİLERİN ÖNÜNDE ÖĞRETMENİ KOVDU

Artvin’in Kemalpaşa ilçesinde okul ziyaretlerinde bulunan Kaymakam M. Faruk Saygın’ın bir öğretmene yaptığı skandal davranış günün en çok konuşulan olayı oldu.

Kaymakam Saygın Kemalpaşa Çok Porgramlı Anadolu Lisesi’nde (ÇPAL) girdiği sınıfta kendisine “hoş geldiniz” diyen ve elini uzatan öğretmeni “Haddini bil, sınıftan çık dışarıya bekle” diyerek sınıftan kovdu.

HESABI KAPATTI

Olayı doğrulayan Valilik açıklamasında incelmenin sürdüğü belirtildi. Saygın’ın olayın büyümesi üzerine Erdoğan, AKP ve Süleyman Soylu’ya övgüler düzdüğü sosyal medya hesabını kapatması liyakat tartışmalarını yeniden gündeme getirdi

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.