Ana Sayfa Dünya Danışıklı dövüş ifşa oldu! “Kameralar önünde sert davranacağım”

Danışıklı dövüş ifşa oldu! “Kameralar önünde sert davranacağım”

55
0

Beyaz Saray eski Sözcüsü Stephanie Grisham yazdığı kitapta, eski ABD Başkanı Donald Trump ile ilgili çarpıcı iddialarda bulundu.

ABD eski Başkanı Donald Trump, ocak ayında olaylı bir seçim sürecinin ardından görevi Joe Biden’a devretse de, uluslararası medyanın gündeminden düşmüyor. Beyaz Saray eski Sözcüsü Stephanie Grisham, Trump’ın G-20 zirvesinde Rusya lideri Putin’e, “Şimdi sana birkaç dakika sert davranacağım ama bu sadece kameralar için” dediğini iddia etti.

Donald Trump’ın gerek ekibinden gerekse yakın çevresindeki kişiler eski başkanla ilgili çarpıcı itiraflarda bulunuyor. O isimler arasına son olarak Trump döneminde Beyaz Saray Sözcüsü olarak görev yapan Stephanie Grisham katıldı.

“KAMERALAR ÖNÜNDE BİRAZ SERT DAVRANACAĞIM”

I’ll Take Your Questions Now (Şimdi Sorularınızı Alacağım) isimli bir kitap kaleme alan Grisham, Trump ve Beyaz Saray’da yaşananla ilgili detaylar paylaştı. Trump’ın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’le ilişkisi her zaman merak konusu olurken, Grisham kitapta bununla ilgili flaş bir iddia ortaya attı.

Grisham, 2019 yılındaki G-20 zirvesinde Trump ve Putin arasında geçen konuşmayı aktardı. Trump’ın kamera karşısına çıkmadan önce Putin’i uyardığını öne süren Grisham, “Tamam, birkaç dakika boyunca sana biraz sert davranacağım. Ama bu sadece kameralar için. Sonra ikimiz konuşacağız. Anlıyorsun değil mi?” dediğini iddia etti.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.