Ana Sayfa Ekonomi Nusret’te 3 tane burger 3 bin 600 TL! Tepkiler çığ gibi…

Nusret’te 3 tane burger 3 bin 600 TL! Tepkiler çığ gibi…

74
0

Nusret’in son açtığı Londra’daki restoranının fiyatları sosyal medyada büyük tepki çekti. Futbolcu menajeri Muzzi İzzet, 3 tane burgere 3 bin 600 TL ödediğini belirttiği fişi Twitter hesabından paylaşınca, Nusret sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi.

Kendine has ‘tuz serpme’ (saltbae) hareketiyle ününü ülke dışına taşıyan ve dünyanın çeşitli yerlerinde restoran açan Nusret Gökçe, şimdi de Londra’nın merkezinde restoran açtı. ABD, İspanya, Dubai ve Yunanistan’da işletmeleri bulunan Nusret Gökçe’nin, Londra’da açtığı yeni mekandaki fiyatlar, büyük tepki çekti.

“3 TANE BURGER 3 BİN 600 TL”

38 yaşındaki Gökçe’nin Londra’daki restorandaki yemek fiyatları, daha önce Emre Mor’un menajerliğini de yapan Muzzi Özcan tarafından sert eleştirilere maruz kaldı. Muzzi Özcan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Nusr-et Londra, hayatımda ödediğim en gereksiz yemek! Milli dedik, milli gurumuz dedik, 3 tane burger 3 bin 600 TL!” ifadelerini kullandı. Özcan’ın paylaşımı sonrası Nusret’in fiyatları sosyal medyada gündem oldu.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.