Ana Sayfa Haberler Atilla Taş ekranlara döneceği tarihi duyurdu İşte yeni kanalı ve programı…

Atilla Taş ekranlara döneceği tarihi duyurdu İşte yeni kanalı ve programı…

139
0

Atilla Taş, sosyal medyadan yaptığı açıklamada haber programı yapacağını duyurdu. Bir dönemin fenomen TV kanalı Flash TV ekranlara geri dönüyor. Flash TV kadrosunda bulunan sanatçı ve televizyoncu Atilla Taş Twitter hesabından açıklamalarda bulundu.

“11 EKİM’İ BEKLEYİN”
Haber programı yapacağını belirten Taş kimseyi kayırmayacağını, yandaş, yalaka olmayacağını belirterek, “Çok yakında bu ülkenin en doğrucu haber programını yapacağım. Kimseyi kayırmadan, hiç kimseye yandaş ve yalaka olmadan da habercilik yapılabileceğini herkese göstereceğim. Güle güldüre hem de! 11 ekim’i bekleyin!” dedi.

“BOYUN BÜKMEYEN GÜZEL ADAM”
Flash TV’nin sahibi Ömer Ziya Göktuğ’a övgülerde bulunan Taş, “Boynunu bükmeyen güzel adam “Ömer Ziya Göktuğ” sayesinde! Varolsun!” ifadelerini kullandı.

“ASLAN GİBİ DÖNÜYOR”
Boyun bükmediği için Flash TV’nin kapatıldığını söyleyen Taş, “Yıllarca hekesin “halay kanalı” diye dalga geçtiği Flaş tv, boynunu bükmediği için, benim gibi kapatıldı! Yıllar sonra aslan gibi dönüyor! Ben de oradayım” dedi.

TAKİPÇİSİNE ESPİRİLİ CEVAP
Bir takipçisinin “abi umarım şarkıların gibi olmaz seviyoruz seni” cevabına Taş espirili bir şekilde, “Sus bakem!” diye cevap verdi.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.