Ana Sayfa Haberler Tarkan’dan hayranlarını üzen haber

Tarkan’dan hayranlarını üzen haber

76
0

Tarkan, bir süre daha sahneye çıkmayacağını duyurdu. Sanatçı, “Şu virüsü kontrol altına aldığımızda (ki o da aşılarımızı oldukça olacak), düzlüğe çıktığımızda kavuşuruz” açıklaması yaptı.

Sanatçı Tarkan, korona virüsü salgını kontrol altına alınana kadar konser vermeyeceğini duyurdu. Şarkıcı, “Belirli tedbir kuralları çerçevesinde konserler yapılıyor şu an ama ben, benim konserlerim için riskli buluyorum, Çünkü biliyorum, biz bir araya geldik mi koparız” dedi.

Her yıl Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava’da sevenleriyle buluşan Tarkan, pandemi nedeniyle sahnelere ara vermişti. Belirli tedbirlerle pek çok müzisyenin sahne almaya başlamasının ardından sanatçı dinleyicilerinden kendisine gelen konser taleplerine yanıt verdi.

‘…EKSİK, YARIM HER ŞEY’

Bir süre daha sahneye çıkmayacağını belirten Tarkan şu ifadeleri kullandı:

“Sahneden, sizlerden bu kadar ayrı kalmamıştım hiç. Galiba o yüzden de eksik, yarım her şey. Sevginiz, ilginiz, o alkış ve tezahürat sesleriniz, özetle ruhumun ilacı olan o güzel enerjiniz olmadan ben ben gibi değilim.

E o zaman neden konser yapmıyorsun?” diyenlerinizi duyuyorum. Pandemi… Biliyorum belirli tedbir kuralları çerçevesinde konserler yapılıyor şu an ama ben benim konserlerim için riskli buluyorum. Çünkü biliyorum, biz bir araya geldik mi koparız. Kimse tutamaz bizi. Kural mural tanımayız. Kırarız bütün zincirleri… E kimseyi tehlikeye atmak istemem.

Şu virüsü kontrol altına aldığımızda (ki o da aşılarımızı oldukça olacak), düzlüğe çıktığımızda kavuşuruz… Sabredin incitanelerim. Kavuşacağız mutlaka sabredin…”

”AŞI OLMAMAK İÇİN DİRENMENİN MANASI YOK’

Geçtiğimiz ay korona virüsü aşısı olan Tarkan, “Geç oldu, temiz oldu. Ne yalan söyleyeyim, benim de bir çok insan gibi bu aşıyla ilgili soru işaretlerim, kuşkularım vardı, kafam karışıktı. Ama görüyorum ki her gün binlerce insanın hayatını kurtarıyor. Aşıyı olmamak için direnmenin manası yok. Bu salgın hastalıkla baş etmenin, sağlıklı kalmanın aşıdan başka yolu da yok. Geçmişteki pandemilerde de bu böyleydi şimdi de böyle. Aşılarımızı olalım, umutla yarınlara bakalım” açıklamasını yapmıştı.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.