Ana Sayfa Ekonomi Aktrol Abdurrahman Uzun fena patladı; Kısın doğalgazı!

Aktrol Abdurrahman Uzun fena patladı; Kısın doğalgazı!

69
0

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Alparslan Bayraktar’ın “Doğalgaz fiyatları zorlayıcı olacak” ifadeleri Abdurrahman Uzun’un doğalgaz açıklamasını akıllara getirdi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Alparslan Bayraktar doğalgaz fiyatlarıyla ilgili vatandaşa kötü haberler verirken AK Parti’nin kadrolu trolü Abdurrahman Uzun’un geçtiğimiz aylardaki “doğalgazı yazda olsa sonuna kadar açın” haykırışları akıllara getirdi.

KARDEMİR ve Kardökmak Yönetim Kurulu Başkanlığı’ndan “huzur hakkı” parası ile toplam aylık 77 bin 140 TL gelir elde ettiği ortaya çıkan Bayraktar, yükselen doğalgaz fiyatlarının zorlayıcı olacağını söyledi.

“SONUNA KADAR AÇIN DOĞALGAZI”

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Alparslan Bayraktar’ın doğalgaz fiyatının bu kış zorlayıcı olacağını açıklaması AK Parti’nin olumlu olumsuz her icraatine alkış tutmasıyla bildiğimiz Abdurrahman Uzun’un doğalgaz çıkışını akıllara getirdi. Uzun Türkiye’nin Karadeniz’de doğalgaz keşfedildi haberlerinden sonraki açıklamalarında “Avrupa’nın doğalgaz musluğu elimizde olacak. Yaz da olsa, havalar sıcak da olsa açın kombileri” demişti.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.