Ana Sayfa Dünya Binance halka arzı düşünüyor

Binance halka arzı düşünüyor

74
0

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance’nin ​CEO’su Changpeng Zhao, Binace US’in halka açılabileceğini söyleyerek, “ABD’deki ortağımız potansiyel halka arzı değerlendiriyor. Ancak halka açılma henüz kesin değil” dedi.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance US’in halka açılabileceğiyle ilgili CEO Changpeng Zhao açıklamada bulundu.

Hürriyet’te yer alan habere göre, Brian Brooks tarafından yönetilen ve Binance’den ayrı bir kuruluş olarak faaliyet gösteren San Francisco merkezli kripto para borsası Binance US, Binance’in karşılaştığı düzenleyici sorunlara rağmen hisselerini bir ABD borsasında alıp satmaya başlamak istiyor.

Zhao bu açıklamayı Cuma günü Siam Commercial Bank of Thailand tarafından düzenlenen REDeFINE Tomorrow etkinliğinde dile getirdi.

Tayland’da Siam Commercial Bank’ın girişim sermayesi bölümü SCB 10X tarafından düzenlenen etkinlikte konuşan Zhao, “ABD’deki ortağımız potansiyel halka arzı değerlendiriyor. Ancak halka açılma henüz kesin değil” diye konuştu.

Zhao, Binance’nin kendisinin halka açılmasının planlanmadığını ancak gelecekte planların değişebileceğini de söyledi.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.