Ana Sayfa Haberler Meral Akşener: “Karpuz gibi ikiye bölündük“

Meral Akşener: “Karpuz gibi ikiye bölündük“

172
0
IYI PARTI GENEL BASKANI MERAL AKSENER, HAKKARI’NIN YUKSEKOVA ILCESINDEKI ESNAF ZIYARETINDE, "COK UZUN ZAMANDIR SECMEN, VELINIMET OLMAKTAN CIKTI. KARPUZ GIBI IKIYE BOLUNDUK. 'KASININ ALTINDA GOZUN VAR, NIYE VAR?' UZERINDEN YAPILAN SIYASI MUCADELENIN SIZE FAYDASI YOK" DEDI. (FOTO: YASAR KAPLAN/YUKSEKOVA-DHA)

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener “Çok uzun zamandır seçmen, velinimet olmaktan çıktı. Karpuz gibi ikiye bölündük. ‘Kaşının altında gözün var, niye var?’ üzerinden yapılan siyasi mücadelenin size faydası yok” dedi.

Hakkari’nin Yüksekova ilçesine giden İyi Parti Genel Başkanı Akşener, partililer tarafından karşılandı. Cengiz Topel Caddesi’nde esnafı ziyaret eden Akşener, açıklamalarda bulundu.

Türkiye’nin il ve ilçelerini ayırt etmeden, hangi siyasi görüşte olursa olsun gelip, esnafı ziyaret ettiğini belirten Akşener, şunları söyledi:

“Eskişehir’de, Antalya’da ne söylüyorsam burada da onu söyledim. Özne sadece esnaf ve problemi olan çiftçidir. Burada öğrendiğim her şeyi çarşamba günü konuşmama ekleyeceğim. Arkadaşlarımız soru önergeleri verecekler ve dikkat çekeceğiz. Ben bir muhalefet lideriyim, Meclis’te grubu olan siyasi partinin genel başkanıyım. Buraya geldiğim zaman iktidar olmadığım için öncelikle sizi dinleyip, size dikkat çekmek durumundayım. İktidarı bu konuda uyarmak durumundayım ve rekabeti başlatmak durumundayım. Şimdi müşteri, velinimettir esnaf için. Çok uzun zamandır seçmen, velinimet olmaktan çıktı. Karpuz gibi ikiye bölündük. ‘Kaşının altında gözün var, niye var?’ üzerinden yapılan siyasi mücadelenin size faydası yok. Sonuç itibarıyla bugün buradan bizi yönetenleri, sizlerin dertlerine dikkat çekmek üzere sürekli uyarmaya devam ediyoruz.”

İyi Parti lideri Akşener Yüksekova ilçesindeki temaslarının ardından Hakkari’ye geçti.

KAYIP PARAYI TAKİP EDİN DAMADI BULUN

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.