Ana Sayfa Haberler Sunucu Dilay Kemer Yoğun Bakıma Kaldırıldı

Sunucu Dilay Kemer Yoğun Bakıma Kaldırıldı

570
0

Fenerbahçe TV’de sunuculuk görevini başarıyla yürüten Dilay Kemer uzun süredir boğuştuğu kanser sürecinin zorlu evresine girdi. Gelen son dakika haberine göre durumu kötüleşen Dilay Kemer yoğun bakım ünitesine kaldırıldı.

Uzun süredir kanser tedavisi gören Fenerbahçe TV sunucusu Dilay Kemer, yoğun bakıma alındı.

Kemer hakkında açıklama yapan FB TV, “Dualarımız ve kalbimiz seninle” dedi.

Sempatik tavırlarıyla tanınan güzel sunucu Dilay Kemer, bir süredir kanser hastalığıyla mücadele ediyor. Uzun süredir ekrandan uzak kalan Dilay Kemer’in durumunun ciddiyetini koruduğu ve yoğun bakıma alındığı ileri sürüldü.

FENERBAHÇE TV: ACİL ŞİFALAR DİLİYORUZ

Twitter’da kısa sürede gündem olan trend listesine giren Dilay Kemer’in durumu hakkında ilk açıklama Fenerbahçe TV’den geldi. Kanalın Twitter hesabından yapılan paylaşımda “Kanalımızın sevilen yüzü Dilay Kemer’e acil şifalar diliyoruz. Dualarımız ve kalbimiz seninle!” denildi.

“HEM FİZİKSEL HEM DE RUHSAL OLARAK ÇOK DEĞİŞTİM”

Dilay Kemer, 30 Ocak’ta yaptığı paylaşımda takipçilerine şu sözlerle seslenmişti: “İlk defa bir TBT gününde hastalık zamanından bir şey paylaşmak istedim. 30.08.2018’e ait bu fotoğraf, ilk tedavi-kemoterapi günüm… Aradan geçen 1,5 yılda sayamadığım kadar daha tedavi aldım, hem fiziksel hem ruhsal çok değiştim ama umuyorum ki artık bugün son. Allah’ın izniyle bugün 2. kez ilik nakli oluyorum. Bundan sonraki sürecin uyumlu, kolay, sağlıklı geçmesi için dualarınızı, enerjilerini bekliyorum, gücünüze ihtiyacım var, bana bugüne kadar sevginizi hissettiren güzel kalplerinizden öpüyorum.”

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.