Ana Sayfa Haberler Fenerbahçe’den TFF Başkanı Nihat Özdemir’e sert tepki!

Fenerbahçe’den TFF Başkanı Nihat Özdemir’e sert tepki!

71
0

Fenerbahçe kulübü, TFF Başkanı Nihat Özdemir’in dün akşam katıldığı sosyal medya hesabı programında yaptığı açıklamalar hakkında sert bir bildiri yayınladı.Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir’in şike konusunda yaptığı açıklama gündem oldu. Özdemir  Fenerbahçe taraftarlarının tepkisini çekti.

Ekonomist Dergisi Instagram yayınına katılan Özdemir, “Şikenin üstesinden gelmek için nasıl bir çalışma yapacaksınız‘ sorusuna, “Birçok ülkede de böyle olaylar oldu. İtalya’da, İngiltere’de ve Fransa’da da oldu. Her ülkede olduğu gibi Türkiye’de de böyle bir olayı yaşadık. Hepimizin bildiği gibi o sezon… 2010-2011 sezonudur. Sezon geride kaldı. 9 sezon geride kaldı. Biz 9 senedir herhangi bir şekilde bir şike olayına rastlamadık” yanıtını verdi.

Bu yanıt sosyal medyada sarı lacivertli taraftarların büyük tepkisini çekti.Fenerbahçe kulübü, TFF Başkanı Nihat Özdemir’in dün akşam katıldığı sosyal medya hesabı programında yaptığı açıklamalar hakkında sert bir bildiri yayınladı. Fenerbahçe’nin yaptığı açıklamanın başlığında, “Yazıklar olsun Nihat Özdemir” ifadeleri kullanıldı.

Fenerbahçe’nin yaptığı açıklama şu şekilde;

Tarih: 5 Haziran, Saat 17.00 TFF Başkanı Nihat Özdemir, dün akşam saatlerinde tarihe ‘rezalet’ olarak not edilen beyanatlarından sonra bu saate dek halen bir açıklama yapmamıştır. 

Konuyla ve bu şahısla ilgili Başkanımız ve Başkanvekilimiz bugün FBTV’de gerekli açıklamaları yapacaklardır.Camiamızın ve kamuoyunun bilgisine sunarız. 

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.