Ana Sayfa Haberler İYİ Parti’den bir istifa daha

İYİ Parti’den bir istifa daha

66
0

İYİ Parti’de sular durulmuyor! Geçen hafta Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal’ın istifasının ardından bir isim daha “Ben yokum” dedi. İYİ Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, sert ifadeler kullanarak partisinden istifa ettiğini açıkladı.

Yİ Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla partisindeki tüm görevlerinden istifa ettiğini duyurdu. Ok, istifasının yeni kurulacak partilerle bir bağlantısının olmadığı vurguladı. Ok’un açıklamaları şöyle:

  • İYİ Parti, ‘Türkiye Cumhuriyeti Devleti kurucu değerlerini’ benimseyen bütün vatandaşlarımızı hiçbir ayrım yapmadan kucaklayan bir milli parti olarak kurulmuştur. Yine İYİ Parti, devletimize ve milletimizi zarar verecek, bölücü, yıkıcı faaliyet gösteren parti ya da sivil toplum kuruluşlarında yer alan, gücünü ve sermayesini emperyalist güçlerden alan kişi ya da kişilerin asla erişemeyeceği Atatürkümüzün milliyetçilik anlayışı ile kurulmuş ve bu doğrultuda siyaset yapması arzu edilmiştir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.