Ana Sayfa Haberler Bahçeli’den ‘Susamam’ açıklaması: Rap adına darbe yapmaya heveslenen insanlar türer

Bahçeli’den ‘Susamam’ açıklaması: Rap adına darbe yapmaya heveslenen insanlar türer

242
0

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, son dönemde gündeme gelen ‘Susamam’ ilgili rap şarkısıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Bahçeli, şarkıyla ilgili olarak “Çok tehlikeli şeyler, rap adına Türkiye’de darbe yapmaya heveslenen insanlar türer” ifadelerini kullandı.

Milliyetçi Hareket Partisi’ni (MHP) izleyen gazetecilere bir yemek organizasyonu düzenleyen Bahçeli, burada ‘Susamam’ isimli rap şarkısıyla ilgili soruyu şöyle yanıtladı:

“Ben her şeyi takip ederim. Paragraf paragraf orada ne amaçlandığını biliyorum. Eğer o rapi yeni yetişen nesil bütünüyle parça parça kabul ederse her parçayı yönlendiren çevre Türkiye’yi karma karışık hale getirirler. Rap adına Türkiye’de darbe yapmaya heveslenen insanlar türer. O rapi iyi okumak lazım. Yazacak başka şey mi bulamadılar. Haydi söylemede becerileri var, yazmadaki becerinin onlardan olduğu kanaatinde değilim. O kadar sosyolog, psikolog, sosyal ve ekonomik yönden birikimi olan insanlar o kavramları yan yana getiremez. Birileri hazırlamış vermiş. Sen de rap okuyorsun al oku demiş. Onlar çok tehlikeli şeyler. Bazıları sanat uğruna Türkiye’yi kurban etmeye çalışıyorlar. Onlara dikkat etmek lazım.”

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.