Ana Sayfa Haberler Show TV muhabiri Arda Turan’a cevap verdi

Show TV muhabiri Arda Turan’a cevap verdi

400
0

Başakşehir’de forma giyen futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay Şahin arasında yaşanan kavgaya ilişkin davada tartışma yaratan karar çıktı.

Davada Özlem Şahin’e karşı “Cinsel taciz” suçundan beraat eden Arda Turan, “Bu olayın manşeti; üstüme atılan bu iftiralardan dolayı yaptığım hatalardan aldığım cezalar değil, taciz suçlamasından beraat ettiğimdir” açıklaması yaptı.

Arda, “Allah’a şükürler olsun ki Türk adaleti bu ağır ithamların çirkin birer iftira olduğuna karar verdi” diyerek kendini savunurken sosyal medyada tepkiye yol açtı.

Arda Turan’ın bu paylaşımına ise Show TV Ana Haber Bülteni Sunucusu Ece Üner, “Madem Arda Turan bizim yerimize manşet atmış biz de onun yerine gol atalım” diyerek karşılık verdi.

Üner, “Yarın öbür gün birisinin karısını taciz etmesek de laf atabilir, kocasına saldırıp burnunu kırabilir, hastaneye ruhsatsız silahla girebilir, o silahı sıkabilir ve neredeyse hiçbir ceza almayabiliriz, zaten ceza almayacağımızı bildiğimiz için bunları yapabiliriz, öyle mi! Zaten koskoca adalet sistemi Arda Turan’a başka bize başka bir karar çıkarmaz herhalde böyle bir durumda” sözleriyle Turan’a gönderme yaptı.

Üner’in sözleri sosyal medyada dolaşıma sokulurken, “Ece Üner’in Arda Turan’a golü” benzetmesi yapıldı.

Arda Turan’a “Korku kaygı veya panik yaratacak şekilde silahla ateş etmek”, “Ruhsatsız silah bulundurmak” ve “Kasten yaralama” suçlarından toplam 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezası verildi.

Mahkeme, bu suçlardan hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verdi.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.