Ana Sayfa Haberler Galatasaray Genel Kurulu’nda seçim sloganı..

Galatasaray Genel Kurulu’nda seçim sloganı..

404
0

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) iken, Yüksek Seçim Kurulu’nun İstanbul seçimlerinin yenilenmesi kararıyla mazbatası elinden alınan Ekrem İmamoğlu’nun, 6 Mayıs akşamı yaptığı konuşmasında iyice belirginleşen ve 23 Haziran’daki seçime kadarki sürecin sloganı olarak şimdiden dillere dolanan, ‘Her şey çok güzel olacak’, Galatasaray Divan Kurulu toplantısının da gündemindeydi.

Kurul üyesi Hayri Kozak’ın konuşması sırasında, salonda, “23 Haziran’da her şey çok güzel olacak’‘ sloganları duyuldu.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Özhan Canaydın Salonu’nda gerçekleştirilen mayıs ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı sırasında, Kozak konuşmasının bir yerinde, İmamoğlu’na destek anlamına gelen sloganı söylemesinin ardından, salondan da aynı sloganın yükseldiği görüldü.

Saygı duruşu ile başlayan toplantıda, Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu’nun gündemi okutmasının ardından Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve yönetim kurulu ile divan üyeleri katılım gösterdi.

Kozak’ın İstanbul seçimleri yorumu ve, ‘Her şey çok güzel olacak’ sloganı sosyal medyanın da gündemine oturdu.

Kozak, “Türkiye’nin yüzde 70’inin bayram yapacağı bir gün olacak. Ülkemizin kurtuluşu bu genç çocuğun kazanmasındadır” diye konuşurken, Ekrem İmamoğlu’na destek veren ve ‘her şey çok güzel olacak’ sloganını söyleyen Kozak, salondan büyük alkış aldı. Kozak’a salondaki bazı üyelerin destek verdiği ve ‘her şey çok güzel olacak’ sloganını attığı görüldü.

Konuşmanın sonunda Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu’nun “Umarım bu son divan toplantımız olmaz” esprisi de salonda gülüşmelere neden oldu.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.