Ana Sayfa Haberler Sıla: Dayak 1 saat boyunca, ara ara devam etti

Sıla: Dayak 1 saat boyunca, ara ara devam etti

710
0

Şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun oyuncu Ahmet Kural’ın kendisini evinde darp ettiği suçlamasına ilişkin davada ilk duruşma bugün başladı. Sıla, Kural’ın kendisini 1 saat boyunca dövdüğünü ifade etti.

Darp suçlamasıyla açılan davanın ilk duruşmasında önce Ahmet Kural, sonra Sıla ifadelerini verdi.

Tarafların mahkemede kullandığı ifadeler şöyle:

Sıla Gençoğlu: “29 Ekim günü ailesiyle beraber çok güzel vakit geçirdik. Sonra eve geçtik. Ancak kurtulamadığımız Okan Can Yantır sorusu geldi. Bir anda kıskançlık krizi geçirdi. Bağırdı. Sonra kendimi kurtarmaya çalışsam da kötü bir hatıraydı. Sonra bana ‘S… git. Git buradan öldürürüm seni’ dedi. Kül tablası kaldırdı. Yaklaşık 1 saat sürdü. Ara ara devam eden bir dayaktı. Mutfaktan salona savrulduk. Kafamı duvarlara vurdu. Yere düştüm. Kafamı ve böbreklerimi tekmeledi. Bana, aileme küfürler etti. ‘Çok sevdiğin baban kollarında ölsün’ dedi. Bahçe kapılarından içeri çekildim. Bir şekilde şoförümü aramayı başardım. Neyse ki peşimden gelmedi.”

Ahmet Kural: “Dünya görüşlerimizin, inançlarımızın farklılığı, arkadaşlarımı hor görmesi nedeniyle ayrılma kararı aldım. Sonrasında bir ‘ tokat attı’ haberi uydurdu. Bir hafta sonra Okan Can Yantır ile olmaya başladı. 1.5 ay evden çıkmadım. Sonra ‘sana ihtiyacım var’ diye mesaj attı. Alkol aldık. Kendisi bayağı içti. Zekeriyaköy’deki benim evime geçtik. Ona üçüncü kişi ile olan birlikteliğini 3 defa sordum, ‘senin canını yakmak için yaptım’ dedi. Evi terk etmesini istedim, aramızda tartışma oldu. İddianamedeki sözleri kendisine söylemedim ve kesinlikle vurmadım. Sonra şoförünü aradı, 15-20 dakika süren kavganın sonunda kendisi dışarı çıktı ve çıkarken de bana ‘Seni bitireceğim Ahmet Kural’ dedi. Üzerime atılı suçlamaları kabul etmiyorum.”

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.